Festonda Cup 2010 již tuto středu na Křivoklátě


Již tuto středu 28. července 2010 se ve sportovním areálu RC Kolečko v podhradí Křivoklátu uskuteční další, v pořadí již pátý ročník, tradičního nohejbalového turnaje česko –slovenských rockový kapel Festonda Cup 2010. O prestižní titul vítěze turnaje, který získá hodnotné ceny od partnerů akce se utkají kapely jako Divokej Bill, Wohnout, Tři Sestry, UDG, MIG 21, Vypsaná Fixa, Toxique, Support Lesbiens, Medvěd 009, Skyline, Navigators, Polemic, Clou, Blue Effect a mnoho dalších.

Hlavní cenu udělí společnost Helphand s.r.o., která do soutěžního nohejbalového turnaje Festonda Cup, darovala vítězné kapele tvorbu zcela nových webových stránek.

Turnaj začíná od 10 hodiny ranní, promotérský fotbalový zápas v malé kopané začíná po 12 hodině polední.

Tradiční nohejbalový turnaj česko – slovenských rockových kapel Festonda Cup se koná
28. července 2010 od 10 hodiny ranní TENTOKRÁT s velkou změnou v podhradí Křivoklátu v rekreačním středisku Kolečko. Jedná se o nohejbalový turnaj hudebních skupin, spojený s velkolepou hudebně sportovní párty. V rámci hudebního doprovodu, jsme připravili Dj´s –ské sety hudebníků, kteří se této akce pravidelně zúčastňují. První elitní DJ je Honza Křížek z kapely Blue Effect a další jména jsou v jednání. Sportovní turnaj okoření exhibiční fotbalový miniturnaj hudebníků a promotérů. Celou akci bude uvádět osvědčená dvojice Pavarotti revival – Jakub Kohák a Jirka Zemánek z kapely Wohnout.

Vstupní na akci je tradičně zdarma, z Prahy je pro návštěvníky také připravena kyvadlová doprava do obce Křivoklát.

via festondaproduction.cz