Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

O kuultur.com


Predstavujeme sa

kultuur.com je online magazín, ktorý sa venuje takmer všetkému čo sa dá označiť nálepkou kultúra alebo umenie. Preto je na ňom možné nájsť fotografie, videá, recenzie, informácie o pripravovaných eventoch tak aj reporty z nich.

Untitled-1

Krátky pohľad do histórie

Prvá myšlienka založiť blog sa objavila začiatkom roku 2006, bohužiaľ od myšlienky k realizácii v tomto prípade to bolo poriadne ďaleko. Prvé štyri pokusy s nasadením CMS a pridávaniím obsahu skončili neúspešne. Malo ísť o spoločný web niekoľkých blogerov, ktorý by na ňom mohli realizovať svoje pisatelské „úlety“. Zamerať sa na hudbu a reporty z akcii. Nápad spustiť magazín bez obmedzení čo sa kultúry týka nakoniec prišiel v polovici roka 2009. Jeho koncom prišlo k samotnej realizácii tak ako ho bolo možné vidieť do jara roku 2014. V tom čase sa na ňom nachádazlo takmer 5 tisíc článkov. Vtedy prišlo k „znovuzrodeniu“ webu do súčasnej podoby. Samozrejme neustále sa pracuje na jeho zlepšovaní či už po technickej ale aj obsahovej stránke.

Napísali o nás


Naše logo

Stiahnite si balík našich vizuálov – môžete ich použiť na vašom webe alebo printovom materiály.

Technológie bez obmedzení

Máme radi filozofiu open-source, preto sme aj web postavili na systéme WordPress a voľne dostupných rozšíreniach. Pre plnohodnotný zážitok odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov ako Mozilla Firefox, Safari či Google Chrome so zapnutou podporou JavaScript-u. Web používa výhody responzívneho dizajnu a preto je dostupný na mobile aj tablete s nižším rozlíšením.