Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Ako pridať obsah


Mediálna spolupráca

Web má široké zameranie a preto aj ponuka spolupráce sa rozvíja v tomto duchu. Ponúkame priestor pre umelcov, promotérov, kurátorov, agentúry, festivaly a podobne.

Uprednostňujeme dlhodobejšiu a pravidelnú spoluprácu. V rámci nej poskytujeme priestor do nášho systému v ktorom si priamo možete vytvárať svoj obsah. Pod takýmto obsahom ste uvedený ako autor. Pred uverejnením obsahu ho schvaľuje redakcia. V prípade záujmu o takto spoluprácu nás neváhajte kontaktovať.

V rámci spolupráce očakávame publikovanie nášho loga na materiáloch k projektu resp. podujatiu, spomenutie medzi mediálnymi partnermi a 2x akreditáciu pre redakciu.

Zasielanie PR správ

Príležitostne uverejňujeme aj PR správy, ktoré nás zaujmú a považujeme ich obsahovo za zaujimavé. Zaslanie správy do redakcie nezaručuje to, že bude publikovaná.

Napriek tomu, ak to chcete skúsiť odporúčame zasielať správy v textovej forme, linky v HTML formáte a obrazovú prílohu so šírkou minimálne 900 pixlov.


Autori

Ak máte pocit, že môžete prispieť k skvalitneniu obsahu tohto webu napíšte nám vašu predstavu – radi privítame nových autorov v nepokrytých témach. Táto možnosť platí samozrejme aj pre fotografov. Vopred upozorňujeme, že celý projekt je tvorený z nadšenia a vo voľnom čase jeho autorov. Nejde o platenú činnosť, no napriek tomu sa snažíme pre prispievateľov získavať isté výhody v podobe vstupov na podujatia a podobne.

Nápady

Prinášame kreatívny obsah a aj preto nás zaujímajú vaše kreatívne nápady a vylepšenia. Poteší nás ak sa o ne s nami podelíte – veď obsah tvoríme pre vás.

Pre bližšie info nás kontaktuje

Platená reklama a inzercia

Momentálne nieje možné kupovať si samostatnú reklamu a inzerciu v podobe PR článkov, bannerov a podobne. Pokiaľ by ste napriek tomu radi mali reklamu u nás odporúčame vám využívať jej cielenie cez siete Etarget či Google AdWords ktoré sa u nás zobrazujú.