Zrní a Korben Dallas uzavřou v Lucerna Music Baru úspěšné turné dvěma křty


apela Zrní a bratislavští Korben Dallas od 18. listopadu koncertují na společném česko-slovenském turné, jež se uzavře 15. prosince v pražském Lucerna Music Baru.
Téměř všechny společné koncerty byly vyprodány. Fanoušky a příznivce dobré muziky čeká v Praze vánoční speciál s dvojitým křtem!

Zrní pokřtí svůj vůbec první vydaný záznam živého vystoupení, akustického koncertu, který se uskutečnil v letošním srpnu na Střeleckém ostrově v Praze. Všechny písně jsou přearanžovány do neobvyklých verzí, někde se prolínají i dvě písně dohromady. Poznávacím znamením desky je poctivost, s jakou kluci ke koncertu přistupovali, autentičnost, která z desky sálá a dobrý zvuk. Album se jmenuje „Čtyři Honzové a jeden Ondřej v severní části Střeleckého ostrova. Zrní živě akusticky.“ Limitovaná edice bude k zakoupení pouze na koncertech kapely a poprvé právě na vánočním speciálu. V elektronické podobě ji lze zakoupit na http://www.supraphonline.cz.

Korben Dallas, kteří jsou v současné době kapelní jedničkou ve své zemi, představí českým fanouškům album Kam ideme, které natočili spolu se Symfonickým orchestrem Slovenského rozhlasu. Album obsahuje písně Korben Dallas v upraveném aranžmá pro velký orchestr plus dvě zcela nové písně. V písni Sen hostuje Aneta Langerová.

Společný koncert v Lucerna Music Baru si kapely „střihly“ již v březnu roku 2014. Tehdy se jim klub podařilo vyprodat. A protože si lidsky sedí, mají se rádi a společné koncerty fungují, o čemž svědčí nadšené ohlasy fanoušků ze společného tour na Slovensku a v Česku, rozhodli se pro křest svých nových desek právě na posledním společném koncertě tohoto turné.

Line up:
19:30 – open doors
20:30 – Korben Dallas
21:45 – Zrní
Předprodej: 250,- (+ poplatky) na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na http://www.musicbar.cz a v sítích GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal, Eventim.
Na místě: 350,-

FB událost: https://www.facebook.com/events/521914531289011/
Videopozvánka: https://www.facebook.com/lucernamusicbar/videos/10156312977025788/