Zlaté piesky Open Air 2010


Organizátor známych podujatí Amnesia Ibiza na Slovensku sa rozhodol aj tento rok priniesť slovenským nadšencom elektronickej hudby podujatie rovnakej kvality pod holým nebom. Kluby zamení za najlepší vonkajší priestor na party v Bratislave akým bezpochyby Zlaté piesky sú.

Dvojdňový program na Heineken Zlaté piesky Open Air 2010 odštartuje v piatok presne o 20:00 Michal Gečevsky & Matthew Klimo + DJ Koki. Po nich vystúpi kapela Janesession a od 22:00 sa na pódiu predstaví kvarteto zo skupiny The Chrobáky, ktorá je známa hudbou legendárnej skupiny Beatles. Po nich sa predvedie speváčka LeRa. Celým večerom vás bude sprevádzať moderátor Maroš „Majko“ Szalay, známy z televízie i rozhlasu. Kapelami sa však zábava nekončí. Po polnoci sa začne diskotéka, ktorou vás bude sprevádzať dídžej.

Sobota je venovaná predovšetkým tanečnej elektronickej hudbe. Poobede sa predstaví zopár hudobných kapiel, medzi nimi aj One Way a Electric Flash, ale ten pravý tanečný ošiaľ začne až od deviatej večer.

Na party Le Grande House, ktorá je súčasťou festivalu Zlaté piesky Open Air 2010, vystúpia špičkoví domáci i zahraniční dídžeji, vrátane rezidentného umelca z najlepšieho klubu na svete Amnesia Ibiza zo slnečného ostrova Ibiza. Brian Cross (Španielsko) sa na Slovensko chystá už po tretí krát. Po prvý krát ste ho mohli vidieť v novembri 2008 na legendárnej Amnesia Ibiza party v Inchebe a v januári 2010 v bratislavskom Dopleri na Slovensko zavítal opäť.

Okrem neho sa môžete tešiť na umelcov z Charlie & Clubbers Community – Charlie Clubber, Laddy M a Fresh Clubber. Tých doplnia bratislavskí umelci Paul Boski, Pappi a hosť z Belgicka – Dave Goethals.

Športoví nadšenci si môžu zahrať plážový futbal a volejbal a pre deti bude pripravená UNICEF detská zóna, nafukovací hrad a pod.

PIATOK 14.05.
/ 20:00 – 03:00 (vstup voľný)
20:00 MICHAL GEČEVSKY & MATTHEW KLIMO + DJ KOKI
21:00 JANESESSION
22:00 THE CHROBAKY
23:00 LeRa
00:00 diskotéka

SOBOTA 15.05.
/ 12:00 – 18:00 (vstup voľný)
15:00 ONE WAY
17:00 ELECTRIC FLASH
a ďalší…
od 12:00 turnaj v plážovom futbale a volejbale
UNICEF detská zóna

/ 21:00 – 05:00 (ticketportal.sk)
BRIAN CROSS (ES) /AMNESIA IBIZA
CHARLIE CLUBBER
LADDY M
FRESH CLUBBER
DAVE GOETHALS (BE)
PAUL BOSKI
PAPPI

Voľný vstup platí na všetky koncertné vystúpenia v piatok i sobotu. Vstupenky na party Le Grande House, ktorá bude 15.5. od 21:00 je možné zakúpiť v predpredaji v sieti Ticketportal (http://www.ticketportal.sk) za symbolické ceny. Príďte a podporte s nami UNICEF.

Hlavní partneri podujatia sú Heineken, Coca-Cola, Pokec, Jägermeister, Huste.tv a Mars Group.

Viac info nájdete na http://www.charlieclubbers.net.

via http://www.charlieclubbers.net