Vánoční koncert Michala Prokopa promění Velký sál Lucerny v komorní klub


Účast potvrdili také hosté Peter Lipa, Jiří Stivín, Jan Burian, Petr Skoumal a další hudebníci. Vzhledem k zájmu o vstupenky na sezení přidávají pořadatelé další lístky do prodeje.

Vstupenky k sezení na vánočního Michala Prokopa s podtitulem „už mi bylo šedesát a čtyři“, na kterém Prokop oslaví také své narozeniny, byly záhy vyprodány. Pořadatelé se ale inspirovali koncerty respektovaných legend britské nebo americké scény, pro které je nedílnou součástí jejich turné londýnská Royal Albert Hall. „Praze chybí sál podobný Royal Albert Hall s dostatečnou kapacitou míst k sezení. Velký sál Lucerny, který je mekkou československého rocku, má ale podobnou prestiž. Umístěním podia, a dalších míst k sezení při koncertu Michala Prokopa se pohodlí a komorní atmosferu londýnského sálu pokusíme alespoň symbolicky českým divákům přiblížit“ vysvětluje speciální postavení sálu pro koncert František Prajzler, nájemce velkého sálu Lucerny. Do předprodeje jde tak dalších pět set vstupenek k sezení. „Podium bude stát uprostřed sálu a plnohodnotný zážitek čeká diváky z obou stran s ložemi, z galerie, i z balkonu, který bude při této akci vlastně přímo proti podiu. Navíc po obou stranách přímo u podia přidáváme další místa na sezení, aniž by nějak překážely stojícím divákům před podiem. Zajištěna bude i projekce, aby nezůstal pozadu vizuální zážitek“. doplňuje David Gaydečka z pořádající agentury Joe´s Garage.

Koncert, který se uskuteční 13.prosince, nebude výjimečný jen postavením interiéru sálu, ale i svým programem. Diváky čeká tříhodinový koncert Michala Prokopa a jeho standardní sestavy Framus Five. Účast v programu potvrdila celá řada exkluzivních hostů, kteří vystoupí s Framusem. Diváci koncertu se tak mohou těšit na Petera Lipu, Jiřího Stivína, Yellow Sisters, Jana Buriana, Petra Skoumala, Václava Koubka s Janem Ponocným a Markétu Foukalovou.

Vstupenky ke stání i sezení jsou k dostání v předprodejní síti Ticketpro. 12. listopadu končí speciální zvýhodněná cena na vstupenky ke stání. Ty budou ale i nadále v prodeji.

Koncert pořádá agentura Joe´s Garage. Partnery akce jsou Radio Beat a Poštovní Spořitelna.

MICHAL PROKOP, FRAMUS FIVE & hosté
Už mi bylo šedesát a čtyři …
Vánoční koncert u příležitosti 64. narozenin

pondělí 13.12. velký sál, Lucerna, Praha
start: 20h

via http://www.joesgarage.cz