United Islands Reloaded zahájí noJazz již tento čtvrtek


Již tento čtvrtek bude v Lucerna Music Baru zahájena koncertní série United islands Reloaded, která v průběhu roku představí kapely, které vystoupily hlavních scénách uplynulých ročníku United Islands a představily se s velkým úspěchem. 27. května sérii zahájí populární francouzská kapela noJazz, která byla ozdobou ročníku 2008. Jako předkapela vystoupí pražská formace Segundo, která na festivalu United Islands vystoupila v loňském roce.

NoJazz je pařížská pětičlenná kapela, která jazz kombinuje s prvky funky, electra i world music. Jejich hudba boří zažitě představy o jazzu, což dokládá i deník Le Monde, který si v jednom ze svých komentářů pokládá otázku „Je noJazz budoucností jazzu?“ A opravdu, základní koncept kapely je velmi jednoduchý: namíchat vznešený duch jazzu s hypnotickými rytmy a současným zvukem. Akustika a jungle, trip hop a trubky, funky a jazz vesele namíchaný s drum and bassem, to je noJazz. Vystupovali již ve více než 40 zemích, v klubech i na festivalech. Jejich živý koncert je fantastickým vyjádřením energie a rytmu, kde se setkává kouzlo Milese Davise a Franka Zappy, aby vytvořilo zcela mimořádný zážitek.

Přijďte si připomenout atmosféru festivalu United Islands přesně měsíc před jeho začátkem!

27.5 2010, 21h
UNITED ISLANDS RELOADED presents:
NO JAZZ (Francie)
host: SEGUNDO (ČR)

Cena vstupenek : 290 Kč + poplatky v předprodeji a 390 Kč včetně poplatků v den koncertu, na místě

United Islands Reloaded je koncertní série, která do pražských klubů přiveze výběr z nejúspěšnějších interpretů minulých ročníků festivalu United Islands. Festival United Islands je největší multižánrová hudební akce, která se koná v historickém centru Prahy, v letošním roce v termínu 24. -26.6 2010.

via unitedislands.cz