TUNING ZRAZ Svidník nezabudol ani tento rok na dobročinné poslanie


TUNING ZRAZ Svidník 2010 otvorí brány na letisku 6. – 8. augusta a jeho organizátori sľubujú počas troch dní maximum výbornej zábavy. Tuningová fantázia v technicky dokonalom prevedení sa bude miešať so zmesou rýchlosti a jazdeckého umenia majstrov na štyroch, ale i dvoch kolesách. Svoj diel mozaiky majú pripravený kaskadéri z medzinárodnej zostavy Extrem Cascaders Team a krásky z Washing girls. O hudobnú produkciu sa postarajú The Now, Kabat revival, FicTive Marry, Tina, Rytmus a do rána bude žiť letisko pod taktovkou DJ-ov. „Pre návštevníkov zrazu sme pripravili maximálny komfort, aby si za tri na letisku ani na chvíľu neoddýchli. Stále sa bude niečo diať a som presvedčený, že na svoje si príde naozaj každý. V minulosti sme sa vždy mohli tešiť z nového rekordu v počte áut a návštevníkov a preto verím, že výnimkou nebude ani rok 2010. Keďže zraz je technicky pripravený, neostáva mi nič iné iba pozvať všetkých 6. – 8. augusta 2010 na letisko do Svidníka, kde určite zažijeme tri dni napumpované úžasnou atmosférou,“ zdôraznil generálny manažér TUNING ZRAZu Svidník Tomáš Kromka.

Okrem skvelých kúskov v rámci tuningovej šou bude mať svidnícky zraz i dobročinné poslanie. Sobotňajší večer rozpáli Miss tuning 2010 a desať finalistiek sa bude okrem hlavného titulu uchádzať aj o honor Miss sympatia, ktorý získa kráska s najväčšou vyzbieranou finančnou hotovosťou. Pred rokom zakúpili organizátori TUNING ZRAZu pre detské oddelenie Nemocnice arm. gen. L. Svobodu prostredníctvom verejnej finančnej zbierky pulzný oximeter a tento rok si kladú za cieľ vyzbierať sumu potrebnú na zakúpenie odsávačky hlienov. „V roku 2009 sme verejnú finančnú zbierku organizovali prvýkrát a keďže sa na všetkých stranách stretla s pozitívnym ohlasom, rozmýšľali sme aj pred tohtoročným zrazom, čím by sme mohli pomôcť. Detskému oddeleniu vo svidníckej nemocnici chýba odsávačka hlienov, ktorej cena je 703-Eur a preto sme si dali za cieľ vyzbierať práve túto sumu. Vhodením ľubovoľnej sumy do pokladničky nepodporia návštevníci zrazu iba svoju favoritku, ale pomôžu tiež dobrej veci,“ dodal marketingový manažér TUNING ZRAZu Svidník Ľubomír Sluk a pripomenul, že na webovej stránke tuningzraz.sk prebieha aj hlasovanie o najkrajší odtlačok pier – Miss Kiss.

Súťaž Miss tuning 2010 ovládne moderátorsky Richard Hergott, ktorému bude okrem desiatich finalistiek robiť spoločnosť na pódiu speváčka Tina a kapela FicTive Marry. Jej spevák Marek Lacko má pre finálovú zostavu (a nielen pre ňu) pripravenú skladbu Básnik. „Hoci som túto pieseň napísal pred tromi rokmi, je stále aktuálna. V Básnikovi spievam o úcte k ženám a ich kráse. Myslím si, že každá žena si zaslúži počuť nežné slová a preto je absolútne jedno, či som song zložil dnes alebo pred neviem koľkými rokmi. Povedať žene, že je krásna a že si ju vážim, nie je totiž nikdy neskoro,“ zdôraznil Marek Lacko z FicTive Marry.

via Imrich Makó