Temný princ elektroniky Felix Laband přijede do Prahy


Praha se v srpnu dočká temné elektronické párty v režii jihoafrického umělce Felixe Labanda, který představí 11. srpna v Lucerna Music Baru své nové album Deaf Safari. Laband v Praze uvede unikátní live show, kterou doprovází projekce vizuální umělkyně Kerry Chaloner. Večer odstartuje svým setem producent a DJ Jon Kennedy.

Felix Laband je považovaný za jednoho z nejinovativnějších a nejtalentovanějších elektronických umělců Jihoafrické republiky. Už od roku 2001, kdy vydal své debutové album Thin Shoes In June, cestuje po celém světě a sbírá uznání za svou experimentální elektronickou produkci. V současnosti má za sebou čtyři desky, přičemž poslední pojmenovaná Deaf Safari vyšla vloni v červenci u německého labelu Compost Records a po deseti letech pauzy odstartovala dlouho očekávaný Labandův návrat na scénu. Deaf Safari zaznamenalo spoustu pozitivních ohlasů od kritiky včetně 8/10 od magazínu Mixmag. „Jsem opravdu nadšený z vydání nové desky a z toho, že můžu opět začít vystupovat. Už je to deset let, co jsem vydal Dark Days Exit a ačkoliv jsem byl záměrně mimo hudební svět, nepřestal jsem nikdy skládat hudbu,“ uvedl Laband po vydání Deaf Safari.

Od vydání nové desky Laband pilně koncertuje s unikátní live show za doprovodu projekce vynikající malířky a vizuální umělkyně Kerry Chaloner. Se stejnou show přijede Laband také do pražského Lucerna Music Baru.

Jako speciální host se před show Felixe Labanda představí anglický DJ a producent Jon Kennedy, který ve svém setu zahraje i nové tracky z připravovaného LP HA!. Jon Kennedy se v hudební branži pohybuje už 15 let. Má za sebou 5 alb vydaných na prestižních britských labelech, remixy pro více jak 50 umělců nebo více jak 3 miliony plays na LastFM. Kennedy jako DJ anebo s živou kapelou za svou kariéru navštívil Jižní Koreu, USA, Čínu, Japonsko, Evropu a spoustu dalších zajímavých destinací. V roce 2007 založil vlastní label The Jon Kennedy Federation, jehož produkce se objevila ve dvou hollywoodských filmech, reklamách významných světových značek a řadě her.

Vstupenky v předprodeji jsou za 350 Kč + poplatky. Předprodej běží na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu Lucerna Music Baru a v předprodejních sítích GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal.

Oficiální Facebook událost: https://www.facebook.com/events/316316415367337/
Ticket link: https://www.musicbar.cz/program/felix-laband-live-jar-special-guest-jon-kennedy-uk/


https://www.facebook.com/Felix-Laband-18041251748

http://www.jonkennedy.co.uk
http://www.soundcloud.com/jonkennedy
http://www.mixcloud.com/jonkennedy
http://www.facebook.com/jonkennedymusicfederation

http://www.musicbar.cz
http://www.facebook.com/lucernamusicbar
http://www.instagram.com/lucernamusicbar
http://www.twitter.com/lucernamusicbar

http://www.cnfrnc.cz
https://www.facebook.com/cnfrnc