Společně s Portico se představí českému publiku zpěvák Jono McCleery


Portico mají venku novou desku Living Fields a v rámci evropské tour se zastaví 5. května i u nás. Celkem na čtyřech skladbách z nového alba hostuje britský zpěvák a skladatel Jono McCleery, který vystoupí společně s Portico v pražském Lucerna Music Baru.

Jono McCleery debutoval v roce 2008 s úspěšným albem Darkest Light. Následovala deska There Is pro kultovní značku Ninja Tune. Hudba a projev Jono McCleeryho je nadčasový, nepodléhá rychlé zkáze, odráží minulost, přítomnost a budoucnost v jediném okamžiku.

Těšit se můžete i na set od NobodyListen, který se momentálně plně věnuje projektu VR/NOBODY, což je první downtempo r&b seskupení na našem území. Mají za sebou několik úspěšných singlů a koncertů, kterými se snaží obohatit kulturní vody České republiky a ukázat , že to jde dělat i jinak. V květnu letošního roku jim vychází první debutové album. Celý večer pak doplní Pierre Urban z Radia 1.

Vstupenky v předprodeji pořídíte za 430 Kč + poplatky. Předprodej běží na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu musicbar.cz a v předprodejních sítích GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal a Eventim. Na místě 500 Kč.

Oficiální událost na Facebooku: https://www.facebook.com/events/927993160553142/

Jono McCleery Soundcloud: https://soundcloud.com/jono-mccleery
http://www.jonomccleery.com

Youtube:


 
NobodyListen Soundcloud: https://soundcloud.com/vr-nobody
https://www.youtube.com/user/VRNXBODY
http://www.nobodylisten.com
http://www.vrnobody.com

http://www.porticomusic.co.uk/
https://www.facebook.com/porticomusic

http://www.musicbar.cz
http://www.facebook.com/lucernamusicbar
http://www.twitter.com/lucernamusicbar.cz

http://www.cnfrnc.cz
http://www.facebook.com/cnfrnc

Portico_poster_A2-2_view_2