Program rakúskeho festivalu Nova Rock ozdobí aj hymna I LOVE ROCK'N'ROLL


Jeden z najväčších európskych festivalov – NOVA ROCK – predstavil kompletný line up

I love rock’n’roll! Kapela Joan Jett & The Blackhearts sa týmto megahitom preslávila po celom svete a už počas druhého júnového víkendu to prídu ukázať aj naživo neďaleko Bratislavy! Na festivale Nova Rock kúsok od slovenských hraníc vystúpia po boku takých hviezd ako Green Day, Rammstein, Slash, The Prodigy, Slayer, Stone Temple Pilots či Deftones. V dňoch 11. až 13. júna 2010 majú teda aj Slováci (okrem volieb) o zábavu postarané…

Po minuloročných vyše dvoch tisíckach slovenských fanúšikov jednoznačne najobľúbenejší zahraničný festival NOVA ROCK pri rakúskom Nickelsdorfe (43 km od Bratislavy) opäť pripravil skvelú hudobnú ponuku. Počas 11. až 13. júna 2010 sa tu predstaví absolútna rocková špička! Rammstein, Green Day, Slayer, Slash, Ska-P, The Hives, The Prodigy, Beatsteaks, Heaven & Hell, Deichkind, Sportfreunde Stiller unplugged, Deftones, Stone Temple Pilots, Kate Nash, Gossip, Bullet for my Valentine, The Hives, Subway to Sally… jeden z najväčších európskych rockových festivalov ponúka aj tento rok opäť najsilnejší možný program.

Šiesty ročník Nova Rocku bude definitívne patriť medzi najvýznamnejšie a zároveň aj najnavštevovanejšie rockové festivaly v Európe toto leto. Z posledných 5 ročníkov bol festival 3 krát vypredaný ešte v predpredaji. Nova Rock každoročne otvára svoje brány počas 3 dní pre vyše 160 tisíc návštevníkov zo všetkých kútov Európy. Najväčšou devízou festivalu Nova Rock je najmä fakt, že rockový fanúšik tu za jedno vstupné uvidí na jednom mieste tie najlepšie kapely, aké budú počas tejto sezóny v Európe vystupovať.
Na atraktivite pre Slovákov pridáva aj fakt, že festival sa tradične koná na lúkach pri Nickelsdorfe, len 43 kilometrov od Bratislavy. Z Bratislavy bude fungovať aj kyvadlová doprava, takže návštevník celkom pohodlne nastúpi Bratislave na autobus a ten ho odvezie na akciu a v noci zasa nazad.

Oficiálny web:
http://www.novarock.at

Presný program:
http://www.novarock.at/line_up

Videá:
Joan Jett & The Blackhearts – I love Rock N Roll

Predpredaj:
http://www.eventim.sk/portal/sk/hudba/festival/nova_rock_2010_festivalpass/63343/
http://www.ticketportal.sk/podujatie_search.asp?id=14403

via Skalar Entertainment GmbH