Pražská kapela Sunflower Caravan príde do Bratislavy s novými skladbami a prekvapeniami


Na výlet do zeme hravej indie music, údernej elektroniky aj kvalitného divokého popu pozýva v piatok 3. marca v KC Dunaj párty Indietronica. Bláznivú hudobnú jazdu pripraví pražská kapela Sunflower Caravan a ostrieľaná DJská dvojica Diablo & Krto.

„Na koncerte v Bratislave zahráme najmä songy z pripravovaného albumu. Takisto budeme mať po prvýkrát nášho nového, stáleho hosťa, ale zatiaľ nebudeme prezrádzať detaily. V tejto chvíli vyberáme playlist z 19 piesní, medzi ktorými samozrejme nechýbajú ani naše koncertmi a časom preverené skladby. Veľmi sa na ten koncert tešíme,“ prezrádza plány na Indietronicu kapela Sunflower Caravan, ktorá momentálne pracuje na novom albume s názvom Corners. „Máme veľkú radosť z toho, ako je zatiaľ prijímaný prvý song s názvom What Is Truth. V súčasnosti pracujeme na množstve vecí okolo tohto albumu. Ide predovšetkým o dokončovanie niektorých piesní a nacvičovanie ich živého prevedenia. Tiež pripravujeme nakrúcanie videoklipu a ešte niekoľko noviniek, ktoré by sme chceli vyskúšať v Bratislave,“ dodávajú hudobníci.

Sunflower Caravan (CZ)
je pražské trio, ktoré je už mnoho rokov známe z klubovej scény a festivalov v domácom Česku, ale i u nás. Ich hudba je zážitok, ktorý sa ťažko hľadá u iných interpretov. Pokiaľ máte chuť na divoký pop, starý dobrý ťažký rock’n’roll alebo neobyčajné spojenie organu a gitary, odpoveďou je Sunflower Caravan. Kapela s nezameniteľným drajvom pripravuje na tento rok nový album s názvom Corners, z ktorého ochutnáme na Indietronice.

Diablo & Krto (Indietronica residents)
je ostrieľaná dvojica DJov, ktorí ponúknu súčasné skladby s výberom najlepších trackov z minulosti. V ich setoch nájdete okrem 80s aj aktuálne žánre ako indie, glamour či electropop. Diablo & Krto majú bohaté zážitky z Depeche Mode parties, ale aj z afterparties po koncertoch tejto kultovej skupiny.

3. 3. (piatok)
Štart: 21:00 hod.
Vstup: 5€

Event: http://www.fb.com/events/248283118932259