Novinky zo SPLASHu!


Čo je to fidget house vám vysvetlí Bad Mojo vo svojom prvom EP-čku, Embryo vám ukáže ako znie rave v roku 2010 a čerstvú hodobnú vlnu z UK predstaví ostrieľaný platňojazdec Biomat vo svojom Splash Mixe. A to všetko na stiahnutie – zadarmo!

Posledné dva mesiace boli pre Splash veľmi plodné : dva nové releasy na net-labeli Splash recordings a čerstvý prírastok hlási aj sada mixovaných setov namiešaných špeciálne pre tento magazín. Ako prvý prišiel na pretras Bad Mojo a jeho EP ‚Late Introduction‘, ktoré nás berie na exkurziu do hlbokých vôd fidget housu. Že neviete, čo to je? Tak asi najlepšie urobíte, keď si toto EP vypočujete! Ale napovieme vám, tento štýl má veľmi blízko k electro housu, len tá basa je taká trocha… iná… Remixy sú skrz-naskrz českou záležitosťou, remixovali Felix!, Mickey The Kid, Cuffia a Dirty Little Toaster.

Vypočuť
  Bad Mojo – Late Introduction EP by Splash Recordings

Celé EP stiahnuť : http://www.mediafire.com/download.php?ztoj3l2wf6p8kcl
Viac info : http://splashpodcast.blogspot.com/2010/07/bad-mojo-late-introduction-ep.html

Hudobné chute druhého otca Splashu, košického producenta Embrya sa sústredia na skoré 90-te roky a žánre ako rave, chicago a detroit house. Odzrkadľujú sa aj v jeho čerstvom EPčku ‚In My Mind‘. Vypalovák s rovnakým názvom odporúčame všetkým, ktorým sa pri slovnom spojení old school zastrie zrak a myseľ sa vráti tam, keď ešte všetko bolo tak, ako má byť. Samozrejme, aj tentokrát sa remixovalo – od čiech až po USA – a tak na EP nájdete remixy od Felixa, Vakkuum, Cuffia, 1A2V1, Dirty Little Toaster alebo Acustic Terrorist. 

Vypočuť
  Embryo – In My Mind EP by Splash Recordings

Celé EP stiahnuť : http://www.mediafire.com/?8oqo3vo5dldd73y
Viac info : http://splashpodcast.blogspot.com/2010/09/embryo-in-my-mind-ep.html

Ak sa zaujímate o moderné hudobné prúdy, tak ste určite zaregistrovali termín UK Funky. A ak aj nie, tak nevadí – ste na správnom mieste, aby ste zistili čo to je. Biomat, člen BWO crew, ktorá organizuje rovnomenné akcie v bratislavskom Subclube, dostal príležitosť predstaviť tento štýl a namiešať pre Splash ďalší z exkluzívnych mixov. Ak máte záujem zistiť aká hudba momentálne ovládla kluby v Londýne skúste nasledovný set.

Vypočuť

Stiahnuť : http://www.mediafire.com/download.php?163md7yoj6d1r3c
Viac info : http://splashpodcast.blogspot.com/2010/09/splashmix-003-biomat.html

via splashpodcast.blogspot.com