Na GREEN DAY a RAMMSTEIN odvezú Slovákov autobusy


Festival NOVA ROCK 2010 štartuje už o tri týždne, Slováci sa o dopravu báť nemusia

Cesta na najväčší rockový festival v okolí – rakúsky Nova Rock – bude tento rok pre Slovákov omnoho jednoduchšia. Organizátori v spolupráci so Slovak Lines prinášajú možnosť kúpiť si cestovné lístky na autobus z Bratislavy a späť. Návštevníci tak získajú odvoz z Bratislavy priamo na festival v rakúskom Nickelsdorfe a po skončení programu nazad! Lístok stojí sympatických 8 €, predáva sa v sieti Ticketportal ako aj na internetovej stránke Slovak Lines.

Po minuloročných vyše dvoch tisíckach slovenských fanúšikov je Nova Rock jednoznačne najobľúbenejším zahraničným festivalom u nás. Počas 11. až 13. júna 2010 sa tu predstaví absolútna rocková špička a v pomere s výškou vstupného festival vyhráva aj nad domácimi súpermi. Rammstein, Green Day, Slayer, Slash, Ska-P, The Hives, The Prodigy, Beatsteaks, Deichkind, Sportfreunde Stiller unplugged, Deftones, Stone Temple Pilots, Kate Nash, Gossip, Bullet for my Valentine, The Hives či Subway to Sally – to je len malá ukážka z ponúkaného programu. Presný line-up organizátori zverejnili na svojej internetovej stránke http://www.novarock.at.

Prípravy festivalu zatienila tento rok smutná správa. Len krátko potom, ako kapela Heaven & Hell oficiálne zrušila všetky svoje plánované koncerty, zverejnil manažment skupiny ešte smutnejšiu správu: spevák a líder skupiny Ronnie James Dio zomrel. Organizátori týmto vyjadrujú rodine a najbližším spolupracovníkom tohto hudobného génia úprimnú sústrasť. Náhradu za kapelu, ktorá mala byť hlavnou hviezdou jedného z pódií, organizátori hľadajú a jej meno čoskoro zverejnia.

Oficiálny web:
http://www.novarock.at

Presný program:
http://www.novarock.at/line_up

Doprava:
http://www.ticketportal.sk/podujatie_search.asp?id=14810

Predaj vstupeniek:
http://www.ticketportal.sk/podujatie_search.asp?id=14403
http://www.eventim.sk/portal/sk/hudba/festival/nova_rock_2010_festivalpass/63343/

via Skalar Entertainment GmbH