MISS Tuning pozná medzinárodnú zostavu desiatich finalistiek


TUNING ZRAZ Svidník 2010 pozná po štvrtkovom kastingu zoznam 10 krások, ktoré sa predstavia vo finále MISS Tuning 2010. Desať finalistiek však nebude súťažiť iba o „hlavný“ titul, ale priazeň hlasujúcej verejnosti môžu získať aj v nových kategóriách Miss Silueta (najkrajší obrys postavy), Miss Kiss (najkrajší odtlačok pier) a Miss Sympatia, ktorou sa stane finalistka s najvyššou vyzbieranou finančnou hotovosťou na zraze. Výťažok zbierky poputuje na dobročinné účely. Víťazka MISS Tuning 2010 sa zároveň stane Tvárou TUNING ZRAZu 2010. Súťaž Miss je na programe v sobotu 7. augusta, pričom finalistkám zaspievajú FicTive Marry a Tina. Súťažou MISS Tuning 2010 sa sobotňajší program neskončí, pretože pripravená je ohňová šou a ukážky bojových umení. Po vyhlásení Miss mokré tričko 2010 bude patriť pódium Rytmusovi a DJ-om.

„Priznám sa, že s tohtoročným kastingom som veľmi spokojný. Prihlášku nám zaslalo viac ako 50 dievčat a hoci sa všetky do Prešova nedostavili, vybrať finálovú desiatku nebolo v dobrom slova zmysle jednoduché. V prípade MISS Tuning a Tváre TUNING ZRAZu hľadáme reprezentatívny typ a myslím si, že tohto roku sa porota pri svojom rozhodovaní poriadne zapotí. Vo finále sa predstavia dievčatá z celého Slovenska a teší nás, že v osobe Simony Večeřovej z Ostravy bude mať svoju reprezentantku aj Česká republika,“ uviedol marketingový manažér TUNING ZRAZu Svidník Mgr. Ľubomír Sluk.

Po ukončení kastingu absolvovali finalistky fotenie a natáčanie videovizitiek. Hlasovanie Miss Silueta a Miss Kiss bude prebiehať na internete. O Miss Sympatia budú môcť dievčatá zabojovať svojim šarmom priamo na zraze. Na víťazku MISS Tuning 2010, I. vicemiss a II. vicemiss čakajú honorované zmluvy s CATRIN Agency a ďalšie vecné ceny. „Internetové hlasovanie rozbiehame na našej webovej stránke http://www.tuningzraz.sk od 26. júla 2010. Sme radi, že Miss Kiss zastrešuje ako partner Rádio Kiss, ktorého moderátor Marek Lacko spolu s kapelou FicTive Marry tiež zahrá a zaspieva našim finalistkám,“ dodal Ľ. Sluk.

Úradujúcou MISS Tuning 2009 a Tvárou TUNING ZRAZu 2010 je Prešovčanka Andrea Brižeková. Po kastingu priznala, že pozitívne ju prekvapil počet prihlásených dievčat a zároveň ocenila, že každá z kandidátok pôsobila zaujímavým dojmom. Andrea je známa aj svojou prezývkou Čokoládka, ktorú dostala podľa dokonalo opálenej pokožky. Výnimku neurobila ani tento rok a na svojom imidži legendárnej sladkej pochutiny nič nezmenila. Zatiaľ stihla dovolenku na chorvátskom ostrove Pag, ale láka ju ešte navštíviť s priateľmi Španielsko. „Musím povedať, že najzaujímavejší zážitok spojený s tuningom mám priamo z minuloročného zrazu, kde som mohla stráviť celý jeden deň. Pre mňa to bola nová skúsenosť, vďaka ktorej som mohla spoznať nových a príjemných ľudí. Všetci sme si užili skvelú zábavu a vrcholom pre mňa bolo, keď som získala titul MISS Tuning 2009 a stala som sa Tvárou TUNING ZRAZu 2010. Pravdou je, že od tejto akcie sa podstatne viac zaujímam o autá, tuning a sledujem ďalšie akcie, či zrazy súvisiace s autami alebo motorkami. Pokiaľ ide o jazdenie, obľubujem rýchlosť, ktorú si však radšej vychutnávam na mieste spolujazdca,“ dodala s úsmevom A. Brižeková.

via tuningzraz.sk