Miss tuning 2010 Simona Večeřová si bez problémov dokáže opraviť výfuk


TUNING ZRAZ Svidník 2010 ovládla v sobotu voľba Miss tuning 2010 a Tvár TUNING ZRAZu 2011. Hoci finále bolo na programe vo večerných hodinách, desať krások motalo hlavy návštevníkom už od obeda. Na všetky finalistky totiž čakal nabitý program, pretože okrem stylingu absolvovali fotenie na kalendár, vyskúšali si štartovanie rýchlostných disciplín a v rámci Miss Sympatia prispeli svojim šarmom k dobročinnému poslaniu zrazu.

Atmosféru pred Miss tuning naštartovala skupina FicTive Marry, po ktorej mal už všetko vo svojich rukách moderátor večera Richard Herrgott. Desať finalistiek sa predstavilo úvodnou choreografiou a krátkymi vizitkami. V druhej disciplíne čakal na dievčatá rozhovor s pikantnými otázkami, ale ich pohotovosť a šarm im zaručili v publiku výhradne pozitívne reakcie. Najatraktívnejšou časťou súťaží krásy je promenáda v plavkách, čo sa potvrdilo aj vo Svidníku na prevádzacom móle. Počas prestávok medzi disciplínami patrilo pódium prešovskej formácii Komajota a v treťom bloku im robili spoločnosť bojovníci zo skupiny Romana Voláka, ktorí pred vyhlásením výsledkov „krájali“ napätie svojim bojovým náradím. Prvým vyhláseným titulom bol Miss Kiss. O majiteľke najkrajšieho odtlačku pier rozhodli hlasujúci na internete a najviac klikov si vybozkávala Dušana Debreová. TUNING ZRAZ Svidník už druhý rok spolupracuje s detským oddelením Nemocnice arm. gen. L. Svobodu vo Svidníku s tým, že tento rok sa organizátori rozhodli vyzbierať sumu potrebnú na zakúpenie odsávača hlien. Táto spoločenská úloha pripadla práve finalistkám a za najvyššiu vyzbieranú sumu bol titul Miss Sympatia udelený Alexandre Ňaňovej. Po hlase ľudu prišiel rad aj na odbornú porotu, ktorá udelila honor II. vicemiss Miriam Šinglerovej, I. vicemiss sa stala Monika Trinkovičová a Andreu „Čokoládku“ Brižekovu vystriedala na tróne Ostravčanka Simona Večeřová. „Vo Svidníku sa mi veľmi páči, pretože je tu príjemná atmosféra a ľudia sú veľmi srdeční. Hoci som z Ostravy, na Slovensku mám rodinu a preto mám k Slovákom blízko. Z dvoch dní strávených na zraze si odnášam len tie najkrajšie dojmy, ktoré sú umocnené mojím víťazstvom v súťaži Miss. Doteraz som žiadnu podobnú súťaž nevyhrala a preto sa neviem ubrániť príjemnému pocitu prekvapenia,“ vyznala sa z prvých dojmov Miss tuning 2010 a Tvár TUNING ZRAZu 2011 Simona Večeřová.

Nielen vďaka šarmu a charizme, ale aj svojim kladným vzťahom k autám S. Večeřová potvrdila, že titul je v správnych rukách. Keďže ako vášnivá vodička jazdí často a rada, bonusom pre ňu bude možnosť previesť sa s profesionálnym jazdcom Igorom Drotárom počas Rely Košice. „Moje auto si maznám, no na druhej strane som nemala problém ani s tým, keď som bola donútená opraviť si výfuk. Aktívne jazdím pol roka a za ten čas som stihla „nabehať“ 17 tis. kilometrov, pretože radšej šoférujem ako by som mala byť iba spolujazdcom. Keď som sa dozvedela, že si budem môcť zajazdiť s rely jazdcom, potešilo ma to a už teraz sa teším na ďalší nový zážitok,“ dodala s úsmevom S. Večeřová.

Pôžitok z rely jazdy je iba jednou z cien, ktoré čakali na finalistky Miss tuning 2010. Každému z desiatich dievčat organizátori darovali oblečenie, Miss Kiss a Miss Sympatia si budú môcť užiť wellness pobyty a pre prvú trojicu čakali honorované zmluvy s Catrin Agency. „Už na kastingu sme kládli dôraz na to, aby každá z finalistiek bola reprezentatívnym typom, pretože náš imidž bude počas celého nasledujúceho roka aj v ich rukách. Odborná porota si všímala finalistky v priebehu celého dňa a do poslednej chvíle sme váhali s rozhodnutím, lebo všetky dievčatá nás dokázali zaujať. Myslím si, že aj reakcie návštevníkov, a nielen počas večerného finále, potvrdili našu voľbu s výberom finalistiek ako správnu. Sme veľmi radi, že tohtoročná súťaž Miss tuning bola viac ako príjemným a atraktívnym spestrením celého zrazu,“ uviedol predseda poroty a marketingový manažér TUNING ZRAZu Svidník Ľubomír Sluk.

via Imrich Makó, PR manažér TUNING ZRAZu Svidník