MidnightDubs Warm up 16. októbra v HOPKIRKU


Prvá, dlho očakávaná akcia značky MidnightDubs sa koná v priestoroch Chillout & Culture Baru HOPKIRK 16. 10. 2010, kedy sa uskutoční vernisáž a dubstepová warm-up párty za účasti známych mien domácej a zahraničnej hudobnej scény. Warm up a zároveň aj intro party MidnightDubs bude predchádzať inštalácia obrazov, ktoré na námet “Urban Dark” a v korelácii s dubstepovou hudbou vytvorí tím vybraných výtvarníkov, prevažne študentov a čerstvých absolventov VŠVU v čase od 11.teho do 16.teho októbra.

MidnightDubs párty svojím setom dotvorí známy producent a dj z Budapešti Matt-U. Jeho hudobná tvorba je rozpoznateľná silným subbassom, tvrdým zvukom doplneným o deep & techy prvky. Zastrešujú ho známe vydavateľstvá ako Boka Records, Subway, Wheel & Deal, Blackbox, S.C.U.M., Tube 10. Zo Srbska príde dj Chiod, člen zoskupenia Madred, ktorý si nestavia medze a preto nám predvedie hip hop-jazz-funky-breaks-dnb-jungle-raggamufin-dubstepovo-glich-ový set. Z domácich dubstepových dj-ov sa predstaví producent a dj Jazzcause (dubstep.sk), Detlef Dakar (Bwo) a zoskupenie MidnightDubs zastúpia Siba a Ronin. O VJ-ing sa postarajú VJ’s Akasha, ktorí na túto akciu pripravujú špeciálnu projekciu. Urban Dark Vernissage team tvoria mladí, talentovaní, slovenskí výtvarníci a študenti Vysokej školy výtvarných umení v Bratislave ateliéru akademického maliara Ivana Csudaia – Patrícia Koyšová, Alex Zelina a Jarmila Mitríková. Ateliér profesora Daniela Fischera reprezentuje Ivana Šáteková a tím umelcov uzatvárajú dvaja pomerne neznámi autori Juraj Ličko a Ľubomír Golis.

Akcia sa otvorí o 20,00h vernisážou, ktorú zaháji kurátorka výstavy Michaela Bosáková. O 22,00h bude nasledovať párty zložená zo setov vyššie spomenutých dj-ov. Vsup na vernisáž je samozrejme zdarma, na hudobnú časť večera je vstup 4€.

via hopkirk.sk