Le Grande House *XL Edition


19.11.2010 / 20:00 – 06:00
DOPLER / Bratislava

Party Le Grande House vám s potešením predstavuje Wippenberga !

V piatok 19.11.2010 zavíta do klubu DOPLER jeden z najvýznamnejších djov poslednej doby. Jeho hity „Pong“ a „Chakalaka“ sa stali jedny z najhranejších skladieb na celom svete a s veľkou obľubou ich hrajú velikáni ako Tiesto, Eric Prydz či Armin van Buuren. Svojou hudobnou produkciou sa preslávil aj v podobe remixov pre Paul Van Dyke, či Angela, Ingroosa či Axwella známych aj ako The Swedish House Mafia, ktoré nenechávajú na parkete nikoho chladným.

Pripájame ukážky najznámejších pesničiek:

Matador elektronickej hudby Wippenberg je známy svojou zmesou žánrov techna, trancu, electra a v neposlednom rade progressive housu, ktorý hýbe svetom. V roku 2010 prijal nomináciu od IDMA za najlepší proggresive house track popri umelcoch, ako David Guetta a Deadmau5 a 19. novembra vás v bratislavskom Dopleri presvedčí o svojich kvalitách v exkluzívnom dvojhodinovom sete.

Tento večer bude významným aj pre Laddy M a jej fanúšikov. Táto služobne najmladšia členka z trojice djov z Charlie & Clubbers Community bude totižto oslavovať svoje narodeniny a my vieme čo je jej najväčším narodeninovým želaním. „Nemohla by som si želať viac, než pohľad do známych tvári. Týmto by som vás všetkých čo najsrdečnejšie pozvala na takú malú oslavu v kruhu párty rodiny.

Viac info už čoskoro!

DJs:
20:00 Paul Boski
21:00 Dave Boyle
22:00 Kid Diesel
23:00 Fresh
00:00 Laddy M *B-Day Live Set
01:00 Wippenberg /DE
03:00 Charlie Clubber
04:00 Pappi
05:00 Martin Hloch

*Predpredaj vstupeniek bude spustený onedlho v predajnej sieti Ticketportal.sk

via http://www.charlieclubbers.net