Kupte si Partner Pass a staňte se partnerem festivalu United Islands


Na letošní sedmý ročník festivalu United Islands připravili pořadatelé novinku, která právem vzbuzuje pozornost. Po 4 letech, kdy byl festival zcela zdarma, pořadatelé divákům nabízí možnost zakoupit tzv. Partner Pass, stát se individuálním partnerem a podpořit tak svůj oblíbený festival. Partner Pass bude za symbolickou stokorunu v prodeji od pondělí 14. června v klubech Chapeau Rouge, Malostranská Beseda, 2.Patro a v centrále sítě Tickestream.

United Islands je jediný festival svého druhu, který již několik let drží filozofii otevřeného areálu v historickém centru města. Pořadatelé chtějí toto jedinečné spojení hudby, otevřených prostranství ostrovů a nábřeží pro návštěvníky festivalu zachovat, ale vzhledem k ekonomické situaci a nižší ochotě soukromých sponzorů financovat kulturní projekty jako je festival United Islands, to do budoucna nebude v takovém rozsahu možné. „Mohou se tak stát individuálními partnery festivalu a podpořit přehlídku. Nechceme oplotit centrum a vybírat vstupné, ale snažíme se divákům vysvětlit, že bez jejich podpory to nepůjde,“ vysvětluje mluvčí festivalu Barbora Šubrtová. Podle odhadů by si mohla Partner Pass koupit zhruba čtvrtina návštěvníků.

A co vlastně Partner Pass obsahuje? Lidé za symbolických 100 korun od pořadatelů získají katalog s profily všech umělců, CD s mp3 hity největších hvězd, podrobný program s mapkou, slevu na klubovou sérii United Islands Reloaded, ale i různé bonusy od sponzorů nebo suvenýry od kapel.

V letošním roce proběhnou United Islands již po sedmé. Mezinárodní hudební festival se koná na počátku léta na pražských vltavských ostrovech. Letošní ročník se uskuteční v termínu 24. – 26.6. 2010. Na festivalu vystoupí 100 kapel z 10 zemí na 4 hlavních a 4 vedlejších scénách. Vlastnímu festivalu předchází Klubová noc, v rámci které se zdarma otevírají pražské hudební kluby. Organizátorem festivalu je společnost Ostrovy s.r.o.. Festival je realizován za podpory Magistrátu hlavního města Prahy a Ministerstva kultury ČR.

via unitedislands.cz