Kristína musela prejsť za láskou kus cesty


Singlom V sieti ťa mám naštartovala Kristína promo k jej druhému albumu, ktorý oficiálne vyjde 18. októbra 2010. Po nafotení série fotografií pre booklet zamierila mladá speváčka pred kameru, kde v produkcii HomeMedia a pod režisérskou taktovou Maya Hurajta a Ondreja Štelbaského natočila k jej najnovšej skladbe videoklip.

Kristínin štáb, vrátane komparzistov, rozložil svoj stan na ranči pri Stupave. Výber kulís motivovali hudobné žánre v piesni s tým, že vidiecke prostredie pracuje predovšetkým s asociáciami smerujúcim ku country. Pod pozvánku pre reggae sa zase podpísali výborná nálada a zábava spojená s prípravou, či ostrým natáčaním záberov. Vizuálny dojem podčiarknu vo finálnej verzii aj animácie. „Spoluprácu s komparzistami sme nacvičovali od rána, lebo klip sa točil na jeden záber a preto sme museli byť dokonale zladení. Najviac som si musela dávať pozor na správne načasovanie, aby synchrónne sedeli obraz a zvuk,“ opísala pracovnú časť klipu Kristína.

Príbeh v klipe vychádza z textu piesne, ktorý napísal Kamil Peteraj. Vyznanie vo veršoch poeticky plynie od spaľujúceho priznania ku konštatovaniu v refréne „V sieti ťa mám, … nepochybuj, už ťa tam mám“. Podobne, ako vystupňoval hudobnú myšlienku od reggae ku country autor hudby Martin Kavulič, bude gradovať aj vízia scenáristu. Kristína ponúka v klipe vlastný zamilovaný svet s happy endom vo finále, kde sa predstaví aj súčasná vychytená herecká osobnosť Ľuboš Kostelný. „Klip má naozaj jednoduchú dejovú linku, v ktorej si spievam moju pesničku kráčajúc po ranči. Postupne stretávam maliara, robotníkov na ceste, zatancujem si s tanečníkmi, zaspievam si s gitarou a nakoniec po všetkých zážitkoch z celého dňa prídem k mojej vysnívanej láske,“ opísala s úsmevom svoje putovanie v klipe Kristína.

Jediným mínusom natáčania bolo chladné počasie, na ktoré Kristína doplatila prechladnutím. Ako nám však potvrdila, nepríjemné chvíle vyležala v posteli a ďalej sa teší na vystúpenia a fanúšikov. „V septembri som veľa cestovala, najmä do Čiech kvôli projektu Pretty Woman a moje povinnosti si vypýtali svoju daň. Už pred natáčaním som sa necítila najlepšie, no a na pľaci ma rozbolelo hrdlo a poriadne som prechladla. Na druhý deň som síce ešte musela absolvovať vystúpenie v Brne, ale potom som si už poležala, oddýchla a telo sa mi za dopriaty pokoj odvďačilo tým, že už je fit,“ upokojovala situáciu Kristína.

Kristína debutovala albumom Ešte váham, ku ktorému pridala maxisingel Horehronie. Jej druhé CD s názvom V sieti ťa mám vydá Universal Music oficiálne 18. októbra 2010, s čím bude spojená aj dynamická kampaň viazaná na vyvrcholenie počas oficiálneho krstu.

via GRAND STUDIO, s.r.o. / Foto: Kristína archív

Comments are closed.