Jamiroquai zahrá vo Viedni osvedčené hity aj nové skladby


Celú zbierku hitov ako Cosmic Girl, Virtual Insanity, Space Cowboy, Canned Heat či Deeper Underground si na svoj viedenský koncert pripravila kapela Jamiroquai. Na čele s „nezmarom“ Jayom Kay rozpúta 28. marca vo viedenskej Stadhalle kozmickú funky zábavu!

Reč je o skupine, ktorá už neuveriteľných 19 rokov kraľuje tanečným parketom po celom svete a na konte má vyše 25 miliónov predaných nosičov. Kapelu Jamiroquai založili v roku 1992 Jason Kay a Derric McKenzie. Prvý singel When You Gonna Learn vydali v roku 1992, o rok neskôr vyšiel prvý album Emergency on Planet Earth. Svetovú slávu priniesol až tretí album Travelling Without Moving, z ktorého pochádzajú dva veľké hity – Virtual Insanity a Cosmic Girl. V roku 2006 vydala skupina výberový album High Times: Singles 1992-2006. Aktuálny album Rock Dust Light Star sa dostal na pulty predajní v októbri minulého roka. Výsledok dvojročnej aktívnej práce je výborný a charakteristický – masívny zvuk dopĺňajú poetické texty. Kombináciu osvedčených hitov a nových vecí rozhodne treba zažiť naživo!

Jamiroquai – 28.3. 2011 – Wiener Stadthalle

Všetky viedenské podujatia sú na Slovensku dostupné v sieti Eventim. Každá vstupenka na koncert vo Viedni je zároveň aj platným cestovným lístkov do integrovanej mestskej dopravy vo Viedni (metro, autobus, električka). Kompletnú, pestrú ponuku koncertov nájdete priamo na webstránke http://www.skalarmusic.at.

Vstupenky:
http://www.eventim.sk/sk/vstupenky/jamiroquai-wien-wiener-stadthalle-242342/performance.html

Viac koncertov:
http://www.skalarmusic.at/

Video:

Jamiroquai – Supersonic

Jamiroquai – Virtual Insanity

via Skalar Entertainment GmbH