Electro swing po francouzsku roztančí v březnu Lucerna Music Bar


Na úterý 3. března se do Lucerna Music Baru chystá další párty v rytmu electro swingu. Tentokrát na kruhové pódium zavítá francouzský projekt Lamuzgueule, který vám představí originální show plnou swingu, electra a balkánských beatů. Lamuzgueule se představí v České republice úplně poprvé.

Lamuzgueule je šestičlenný projekt, který vznikl v roce 2008 ve francouzském Grenoble. Vintage zvuk saxofonu, houslí, dvou vokálů, basy a kytary je mixován s tepajícími elektronickými beaty a dává dohromady originální mix, který vás zaručeně dostane do varu. Jejich francouzsko-anglické texty perfektně doplňují nadupanou muziku a tvoří zajímavý crossover starého a nového stylu.

Debutové album pojmenované Radio Béret & Disco Zina, které vyšlo v roce 2012, zaznamenalo velký úspěch a přineslo kapele spoustu vystoupení po Francii a více jak padesátku koncertů po celé Evropě. V roce 2014 vydali Lamuzgueule druhé studiové album Bada Boom Boom Swing, na kterém spolupracovali s velkými jmény jako Lyre Le Temps, Jenova Collective, Bart & Baker a dalšími. „Pracovali jsme tvrdě na nových písníčkách a jsme hrdí na výsledek. Na nové desce jsme spolupracovali v průběhu deseti měsíců s vysněnými hosty a s týmem velkého francouzského studia La Bobine. Jsme vděční všem fanouškům, díky jejichž příspěvkům jsme si mohli dovolit tuhle desku natočit,“ říká Romain Deschamps, frontman kapely.

Taneční večer odstartuje a zakončí duo DJ James Wing a saxofonista Mad Sax. Těšte se na vesele taneční electroswingový energy drink okořeněný poctivou dávkou swing & bassového temperamentu v doprovodu hyperaktivního saxofonisty.

Vstupenky v předprodeji pořídíte za 300 Kč + poplatky. Předprodej běží na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu musicbar.cz a v předprodejních sítích GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal a Eventim. Na místě 350 Kč.

Oficiální událost na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1375929706042278

Videa:http://www.lamuzgueule.com
http://www.facebook.com/lamuzgueule

http://www.musicbar.cz
http://www.facebook.com/lucernamusicbar
http://www.twitter.com/lucernamusicbar.cz