Do Viedne príde Lady Gaga, Katy Perry aj Bon Jovi!


O takejto vianočnej nádielke môžu aj Dedé s Chuckom Norrisom a tancujúcimi vianočkami iba snívať! Do rakúskej metropoly smerujú tie najjagavejšie hviezdy súčasného hudobného neba – vystúpi tu Lady Gaga, Katy Perry, Maroon5, Skunk Anansie či Bon Jovi!

Najbližšie mesiace sa vo Viedni ponesú v znamení skutočných hudobných hodov. Prvá o tom presvedčí už 11-teho novembra súčasná kráľovná popu – Lady Gaga. V rámci celosvetového turné The Monster Ball sa s hitmy Bad Romance, Paparazzi či Alejandro predstaví vo viedenskej Stadthalle. Na pomoc si zavolala aj zaujímavých Semi Precious Weapons, ktorí s Lady Gaga absolvujú celé turné.

Dobrá správa čaká aj tých, ktorí sa nedostali na nedávny koncert Katy Perry určený len pre vyvolených fanúšikov. Kráska s bujnými vnadami do Viedne sa vráti vo februári – a vo veľkom štýle! Koncert, pôvodne plánovaný v klube Gasometer, sa presúva do Stadthalle s kapacitou až 18 tisíc ľudí. Ak chete naživo počuť (a vidieť) hity ako I kissed a girl, Hot’n’Cold, If we ever meet again, Teenage dream či Firework, na večer 27. februára si už nerobte žiadny program.

Partičku s názvom Bon Jovi netreba vôbec predstavovať. Už tri desaťročia slávia na scéne medzinárodné úspechy, na konte majú množstvo hitov (Livin‘ On A Prayer, You Give Love A Bad Name, Bed Of Roses“, Keep The Faith, It´s My Life, Always) a ich koncerty nesú vždy prívlastok TOP. Naposledy hrali najbližšie v rokub 2008 na Magna Racino pri Viedni, kde na nich čakalo vyše 50 tisíc fanúšikov. Tentokrát sa 22. júla predstavia v srdci Viedne – na slávnom Ernst Happel Stadion.

Do leta je zatiaľ času dosť, v novembri a decembri čakajú Viedeň aj výborné klubové koncerty. Postupne tu vystúpia Tricky, Joe Satriani, Jaill, Bullet for my Valentine, Monster Magnet či MGMT.

Všetky viedenské podujatia sú dostupné aj zo Slovenska. Každá vstupenka na koncert v Stadthalle je zároveň aj platným cestovným lístkov do integrovanej mestskej dopravy vo Viedni (metro, autobus, električka). Na viaceré podujatia sa pripravuje kyvadlová autobusová doprava z Bratislavy priamo na miesto konania koncertu. Kompletnú, pestrú ponuku koncertov nájdete priamo na webstránke http://www.novamusic.at.

Vstupenky:
http://www.ticketone.sk/
http://www.eventim.sk/
http://www.ticketportal.sk/

Vybrané najbližšie podujatia vo Viedni:
9. november – Tricky, Arena Wien
9. november – Joe Satriani, Planett Gasometer, Wien
11. november – The Monster Ball starring Lady Gaga, feat. Semi Precious Weapons, Stadthalle Wien
17. november – Jaill, Chelsea Wien
23. november – Bullet for my Valentine feat. Funeral For A Friend, Planett Gasometer Wien
5. december – Monster Magnet, Arena Wien
8. december – MGMT, Support: Smith Westerns, Planett Gasometer, Wien
18. február – Skunk Anansie, Planett Gasometer
27. február – Katy Perry, Stadthalle, Wien
7. marec – Maroon5, Support: Sara Bareilles, Planett Gasometer, Wien
22. júl – Bon Jovi Open Air, Ernst Happel Stadion, Wien

Viac koncertov: http://www.novamusic.at/

via novamusic.at