DJ Tiësto chce v šatni aj šampanské za štyri tisíc eur


Hviezdny DJ Tiësto vystúpi tento piatok 4. júna v Bratislave, no organizátori majú už niekoľko dní pred štartom tanečnej párty roka hlavu plnú starostí. Narobil im ju svojimi výstrednými požiadavkami práve svetoznámy hudobník. Do šatne požaduje od organizátorov rôzne druhy alkoholu, bio-džúsy, ovocné cukríky ale aj fľašu šampanského, ktorej cena sa šplhá až ku štyrom tisícom eur!

Organizátori majú len štyri dni na to, aby zohnali fľašku 12-ročného Cristal Champagne. Okrem tohto exkluzívneho nápoja si DJ Tiësto vypýtal aj tri fľaše Grey Goose vodky, štyri fľaše Moet Chandon Pink, dve fľaše Jägermeister, nápoje Sappé Aloe Vera, po 24 fliaš Coca-Coly a Red Bullu. Na stole nesmie chýbať ani 6 litrov jablkového džúsu, tanier čerstvého a tanier sušeného ovocia, či ovocné cukríky a žuvačky. A aby bol obraz ikony tanečnej hudby dokonalý: DJ Tiësto priletí do Bratislavy súkromným lietadlom Citation Jet. Dlhodobo najžiadanejší DJ na svete – DJ Tiësto – sa so svojím world tour Kaleidoscope predstaví v piatok 4. júna 2010 v bratislavskej Expo Inchebe. Show sa začína o 19:00 hod, brány Incheby sa otvoria o hodinu skôr.

Spolu s Tiëstom sa na jednom pódiu predstaví aj známy exportér slovak soundu Tomáš Haverlík, ktorého skladby vydávajú hudobné vydavateľstvá po celom svete. Organizátori pozvali aj elitu maďarskej DJ-skej scény Yvela & Tristana. Ďalším z úspešných hostí tanečnej scény bude predstaviteľ značky Foundation record Chriss Ronson. Zastúpenie na tejto veľkolepej párty bude mať aj svetové hudobné vydavateľstvo Global Underground, ktoré vôbec prvýkrát na Slovensku odprezentuje duo Trafik so svojim live vystúpením. Alex M.O.R.P.H. & Woody van Eyden sú ďalší zo zahraničných hostí a tvoria špičkou toho, čo sa za ostatnú dobu v Nemecku zrodilo. Sú predstaviteľmi značky Vandit, ktorá patrí jednému zo svetových DJ-ských lídrov Paulovi van Dykovi. Večer uzavrie známy hlas relácie 4 Elements DJ Breeth.

Tiësto – Kaleidoscope * 04. jún 2010 * Expo Incheba

Predpredaj:
http://www.ticketzona.eu/sk/podujatie/ti-sto-kaleidoscope-world-tour
http://www.ticketportal.sk/podujatie_search.asp?ID=14691

TV spot Tiësto Kaleidoscope World Tour:

via http://www.slovakiapromotion.com

1 comment

Add yours
  1. smotko

    Ani zadarmo by som nepodporil svojím príchodom rozmaznaného djka. Holt jeho snaženie potom vyznieva úboho napr. oproti takým zoskupeniam ako Radiohead a spol. čo sa snažia o čo namenší impact na svet po cestách za svojími fanúšikmi.

Comments are closed.