burningBEATS FASHION pARTy


Městský festival nezávislé kultury
Zbrojovka, Lazaretní 1/7, Brno
13. 11. 2010 19.00 – 05.00
Vstup: 50,- Kč (rezerv. burning@burning.cz)/ 100,- kč na místě

Zbrojovka opět ožívá s burningBEATS. Podzimní pokračování úspěšného letního festivalu FACTORY pARTy obrací svou pozornost tentokrát na mladé československé módní návrháře a jejich originální modely. Na FASHION pARTy tak uvidíte přehlídky návrhářů a značek, které dosáhly úspěchů např. i na veletrhu módy Styl.
Brněnský špičkový taneční projekt Oorphane předvede v předpremiéře své nové představení, detaily si zatím nechávají pro sebe, můžeme jen odhalit, že show upravili speciálně pro inspirativní prostředí haly na Zbrojovce.
Hudební část zahájí živý koncert electro-rockerů Frankie Fucking 4 Fingers. Rozjetá brněnská partička se světovým zvukem a hráči do půl pasu strhne atmosféru, již následně vygraduje maďarská výprava DJů Robotrock, Stereo Killaz a Plastickids. Doplní ji miláček místních clubberů DJ dMIT.RY. FASHION pARTy zakončí enfant terrible lokální scény burningboy svojí karaoke punk show.

Přehlídky návrhářů a značek: ZAJATY, Novesta, Jana Bieliková, Leo Macenauer, Petra Ptáčková, Viktoria Yash a Petra Pluháčková. Partnerem přehlídek je brněnský Toni&Guy, který na modelkách předvede vedle líčení i nejnovější střihy z poslední kolekce.

via burning.cz