Změna provozní doby Cirkus Cirkus Classic


POZOR ZMĚNA: Od 1.listopadu 2010 hraje mezinárodní cirkusová přehlídka Cirkus Cirkus Classic pouze od čtvrtka – do neděle.

Začátky představení Cirkus Cirkus Classic:
čtvrtek – 17.30
pátek – 17.30
sobota, neděle – 13.30 a 17.00

Cirkus Cirkus Classic je cirkusové představení, které volně navazuje na úspěšný Mezinárodní festival cirkusového umění Cirkus Cirkus festival, který se letos v únoru konal v Praze. Divákům se představí účinkující z celého světa.

Diváci se mohou těšit na vystoupení afrických slonů z Anglie, která míří do Česka až ze švédského cirkusu Maximum, na drezůru lvů z největšího dánského cirkusu Arena, na volný výcvik ušlechtilých koní a také na drezůry velbloudů, lam a zeber. Z artistických vystoupení je třeba vyzdvihnout brazilskou skupinu Diorios, kde skupina kaskadérů jezdí na motorkách současně proti sobě, v ocelové kouli o průměru 4, 5 metrů! Dále nesmíme opomenout také, italské akrobatické duo Curatola Brothers, které se právě vrátilo z angažmá v Las Vegas.O toto světové číslo usilovalo několik předních evropských cirkusů, ale tato dvojice si právě vybrala nabídku největšího českého cirkusu Cirkus Cirkus.

Pro děti je ve venkovních prostorách akce připravena „ Cirkusová ZOO“, kde ti nejmenší diváci za symbolický poplatek na krmivo, mohou navštívit exotická zvířata, která v cirkusové show pravidelně vystupují.

POZOR ZMĚNA! Představení začínají od čtvrtka do pátku od 17.30 hodin. O víkendu se konají vždy dvě představení od 13.30 a od 17.hodin

via Agentura PromoProdukce a.s.