Zářijový Holešovice Fashion Market objevuje nové prostory Pražské tržnice


Devátý díl největšího trhu nezávislé módy a designu Holešovice Fashion Market se uskuteční od 26. do 27. září 2014 v holešovické Pražské tržnici. Tradiční výběrový trh alternativní tvorby se rozšířil a objevil nové prostory v halách holešovické Pražské tržnice číslo 13 a 40. Nové prostředí tak poskytne vyšší počet prodejců a příjemnější zázemí, nejen k pohodlnějšímu nákupu, ale i dalším kulturním aktivitám.

Předchozí haly konání Holešovice Fashion Marketu se poskytly jako zázemí pro soubor Cirk La Putyka. Holešovice Fashion Market se tak přesunul do nově objevených hal Holešovické tržnice číslo 13 a 40, které poskytují lepší prostředí a prostory k dalšímu vyžití. Návštěvníkům zářijového Holešovice Fashion Marketu se představí přes 150 značek originální české a slovenské módy, šperků, designu, doplňků, nových kolekcí pro podzim 2014 a spousta dalšího.
Vstup na Holešovice Fashion Market je zdarma a bez bariér. Rodiny s dětmi jsou vítáni. Kromě tradičního trhu bude pro návštěvníky připraven pestrý doprovodný program, včetně baru s občerstvením, odpočinkové zóny, workshopů, dětského koutku, kočárkárny a šatny. Na místě budou hrát DJs a večerní program završí klasické after parties s volným vstupem.

Akci pořádají už od roku 2011 nezávislé módní značky Lovemusic a Plazmalab, jako součást projektu Nové trhy. Cílem projektu je sdružovat módní výběrové trhy a podpořit tak lokální tvůrce. Trh se tak stává společenskou událostí a vytváří místo a podmínky ke sdílení kreativního a inspirativního prostředí nejen pro současnou módní a designovou scénu, ale i další formy umění.

Zájemci o prodej mohou podávat přihlášky do 14. srpna 2014. Více informací na http://www.novetrhy.cz.
Místo konání: Pražská tržnice, haly č. 13 a 40, Jateční, 17000 Holešovice, Praha

Web: http://www.novetrhy.cz, http://www.holesovicefashionmarket.cz

Facebook: https://www.facebook.com/holesovicefashionmarket
Event: https://www.facebook.com/events/1496777050540560/