Začal sa predpredaj vstupeniek na festival Buková 2010


V dňoch 18. a 19. jún 2010 sa v prírodnom areáli Buková uskutoční letný festival Buková 2010. Bude to prvá veľká akcia na tomto mieste, ktorá otestuje pripravenosť areálu na festival miniKVAS. Ten sa na Bukovej uskutoční na konci leta. Vstupenky na festival Buková 2010 si v sieti Ticketportal môžete zakúpiť už teraz.

Všetci súčasní miniKVASníci, bývalí Hodokvasníci, no aj ostatná po zábave bažiaca verejnosť zvedavá na nový festivalový areál by si nemala nechať ujsť túto neopakovateľnú udalosť. Festivaly miniKVAS aj Hodokvas boli v minulosti nútené sťahovať sa z jedného miesta na druhé. No zdá sa, že novovybudovaný areál na Bukovej sa stane na dlhší čas hlavným stanom pre hudobné sviatky.

miniKVAS a aj nový festival Buková 2010 sa tento rok po prvý raz uskutočnia na súkromnom pozemku. Organizátori areál budovali skoro celý rok a ak chcete vidieť, ako sa im to podarilo, príďte sa 18. a 19. júna 2010 na Bukovú presvedčiť na vlastné oči. Festival Buková 2010 prinesie koncerty kapiel Karpina, HT, Vidiek, Horkýže Slíže, Chiki liku-tua, From Our Hands, Horská Chata, Davová psychóza, Zóna A, Heľenine oči, Vypsaná fixa a mnohých ďalších. Vo večerných hodinách sa bude o zábavu starať už klasická dvojica z bývalého Hodokvasu a aktuálneho miniKVAS-u – DJ-i Carlo a Truhlík v ich Café Del Fun.

Za 9,90 € v predpredaji a 13 € na mieste dostanete nielen veľa hudby a dobrej nálady, prírodné krásy vodnej nádrže Buková a priľahlých Malých Karpát, ale aj stanovanie a parkovanie, ktoré je v cene. Viac informácií o festivale nájdete na http://www.bukovafestival.sk. Vstupenky hľadajte na http://www.ticketportal.sk.

Do pozornosti dávame, že k dispozícii sú už aj vstupenky na majáles, ktorý sa v prírodnom areáli Buková uskutoční 28. mája 2010. Od 20. hodiny sa na ňom predstavia kapely Fuera Fondo a Polemic, o dobrú zábavu do rána bieleho sa postará DJ Respect Vibration Sound. Tradičná májová veselica vás vyjde na 4 € v predpredaji a 5 € na mieste.

via http://www.bukovafestival.sk