Winter Urban Market 2010


Pozývame Vás prezentovať seba, Vašu značku, kreativitu, dizajn, módu a vôbec všetko čo súvisí urban / design / street lifestylom.

Pozývame Vás predávať Vaše dizajnové a handmade výrobky, odľúbené imidžové značky, česko-slovenskú módu a iný originálny tovar určený hlavne mladej generácii.

Pozývame Vás príjemne sa zabaviť, spoznať nových šikovných ľudí, užiť si mladé nekomerčné umenie na rôzne spôsoby.

Pozývame Vás na predvianočnú dizajnovú burzu spojenú s množstvom sprievodného a hudobného programu, už v štvrtom pokračovaní, s názvom Winter Urban Market.

URBAN MARKET 2010
Urban Market v sebe spája, nosnú časť a to market, resp. dizajnburzu, hudobné koncerty, workshopy a mnoho sprievodných akcií. Marketu je hlavne o prezentácii mladých dizajnérov, šperkárov, ľudí pohybujúcich sa v urban / street / design fashion kruhoch, ale aj značiek dizajnového, resp. urban oblečenia, či iných predmetov spojených s lifestyle-om mladých ľudí. Market je akýmsi zjednotením šikovných kreatívnych a mladých, ktorý sa chcú prezentovať ale aj predávať svoje produkty, štýlové oblečenie ale aj dizajn všeobecne. Veľkým prínosom pre akciu sú tvorivé dielne alebo tzv. workshopy, ktoré sa zameriavajú na realizovanie kreatívnych nápadov ľudí všetkých vekových ategórií. Ich popularita je nepopierateľná. Medzi sprievodným programom možno nájsť všetky druhy súčasného umenia nekomerčného zamerania od divadla (stand-up comedy, krátke skeče, …) cez výstavy, umelecké stretnutia, prezentácie a premietania nezávislých filmov (krátke filmy, filmy študentov VŠMU, dokumenty, …), diskusie a módne prehliadky, či iné exhibície. Samozrejme večerný program patrí dobrej, čerstvej a mladej hudbe, živým koncertom a dj party.

via Urban Market Team