Wilsonic: Posledné zmeny v line-upe festivalu


Počas troch dní predstaví Wilsonic množstvo zaujímavých umelcov z celého sveta. Prinášame jeho definitívny line-up.

Festival Wilsonic sa uskutoční od 11. do 13. júna v priestoroch bratislavskej pláže Summer Club Incheba.

Niektoré veci sa jednoducho predvídať nedajú. Aj napriek našej snahe ani tento rok na festival nedorazí Kelley Polar. Americký projekt, ktorý mal tento rok na festivale zahrať naživo, nepríde ani ako minuloročný reparát. Kelley Polar svoju účasť na festivale zrušili zo zdravotných dôvodov.

Zo soboty na piatok sme presunuli aj vystúpenie Glasgowčana Hudsona Mohawka. Jeho wonky pop s prvkami chipmusic zaznie o deň skôr. Dôvodom je jeho sobotná zaneprázdnenosť a Wilsonic chcel, aby napriek tomu na festivale vystúpil. Rovnaká situácia, len v opačnom garde, nastala aj v prípade Ruska. Londýnčan Christopher Mercer s kumpánmi vystúpi zase v sobotu.

Zároveň sme sa snažili vyhovieť žiadostiam našich návštevníkov. Vďaka jemne pozmenenému line-upu sa teraz nestane, že zároveň budú hrať Rustie i nemeckí Moderat. Zmenami v časovom rozvrhu jednotlivých vystúpení sme chceli vyjsť v ústrety čo najširšej verejnosti. Dúfame, že sa nám to podarilo. Žiadanejšie mená by sa totiž mali prekrývať menej.

Definitívny line-up k tohtoročnému festivalu Wilsonic nájdete na adrese: http://www.wilsonic.sk/sk/content/view/full/17418

Ak sa chcete tohtoročného festivalu Wilsonic, ktorý potrvá od 11. do 13. júna zúčastniť, stačí si zakúpiť vstupenky vo vynovenom internetovom obchode na http://www.wilsonic.sk. Najnižšie, tzv. členské ceny získa každý registrovaný návštevník wilsonic.sk. Predpredaj ponúka aj sieť Ticketportal. Focus on Hungary vo štvrtok 11. júna je však pre každého zdarma.

Wilsonic je mestský hudobný festival, ktorý prezentuje aktuálne hudobné trendy nielen z oblasti elektronickej hudby. Wilsonic je urbánnou oslavou, elegantne spájajúcou svet koncertov s atmosférou klubov a tanečných párty. Wilsonic je udalosťou, ktorá predstavuje originálnu a inovatívnu hudbu z celého sveta, s dôrazom na to najzaujímavejšie z tvorby strednej a východnej Európy, bez rezignácie na atraktívne globálne mená.

via wilsonic.sk