Vydaj sa do neznáma


Iba na mieste, kde sa ohýba priestor a čas, môžeš spoznať nepoznané. Tajomný bunker pod bratislavským hradom opäť otvorí v piatok 14. novembra svoju bránu do inej dimenzie.  
Pridaj sa k expedícii dnb.sk a stoj pri zrode novej hviezdy. Vedúcim výpravy za hranicu krajných medzí bude ruský expert na  časopriestorové skoky Dmitry Nekrasov, v odborných kruhoch prezývaný Engage. Na domácej scéne robí poriadne vlny už niekoľko rokov, dôkazom čoho sú jeho rešpektované publikácie a úspešné výpravy pod záštitou uznávaných značiek ako Hospital, Algorythm, Uprising, Trust in music a mnoho ďalších…

 

Účasť na expedícii potvrdili aj domáci odborníci – banskobystrická dvojica The Maniacs, publikujúci pre ERMB records a naši rezidentní výskumníci Huspi a Matis, ktorí sa venujú záhade ohýbania priestoru a času pod bratislavským hradom už mnoho rokov :-).

Pridaj sa k nám v piatok 14.11. v Subclube a zaži časopriestorové dobrodružstvo. Povedie ťa ruská kapacita a štvorica domácich expertov. Lejzre a vizuálnu komunikáciu budú mať na starosti NoisvizioN VJs. To všetko za 5 EUR do 23:00, potom o dve EURá viac.
Info o expedícii a súťaže o voľné vstupy aj na Facebookovej stránke akcie!
Všetci ste srdečne vítaní.
Tešíme sa na vás!