Vstupenky na Cirkus Cirkus Classic za cenu zavádějícího vstupného


Do pátku 8. října 2010 si mohou návštěvníci mezinárodní přehlídky cirkusového umění Cirkus Cirkus Classic, pořídit vstupenky za cenu zavádějícího vstupného. Využijte proto ještě tento týden nabídku přehlídky Cirkus Cirkus a zakupte si do
páteční 12 hodiny dopolední vstupenky za zaváděcí cenu 200 Kč. Vstup pro děti do 3 let je však stále ZDARMA!

Od 8. října zakoupíte vstupenky do hlediště za 300 Kč / 1 osoba, vstupenky do lóže za 490 Kč/ 1 osoba.Vstup pro děti do 3 let je stále zdarma.

Vstupenky můžete zakoupit přímo v předprodejních sítích Ticketpro a Ticketportal.

Cirkus Cirkus Classic je cirkusové představení, které volně navazuje na úspěšný Mezinárodní festival cirkusového umění Cirkus Cirkus festival, který se letos v únoru konal v Praze. Už od tohoto týdne se divákům představí účinkující z celého světa.

Diváci se mohou těšit na vystoupení afrických slonů z Anglie, která míří do Česka až ze švédského cirkusu Maximum, na drezůru lvů z největšího dánského cirkusu Arena, na volný výcvik ušlechtilých koní a také na drezůry velbloudů, lam a zeber. Z artistických vystoupení je třeba vyzdvihnout brazilskou skupinu Diorio, kde skupina kaskadérů jezdí na motorkách současně proti sobě, v ocelové kouli o průměru 4, 5 metrů! Dále nesmíme opomenout také, italské akrobatické duo Curatola Brothers, které se právě vrátilo z angažmá v Las Vegas.O toto světové číslo usilovalo několik předních evropských cirkusů, ale tato dvojice si právě vybrala nabídku největšího českého cirkusu Cirkus Cirkus.
Pro děti je ve venkovních prostorách akce připravena „ Cirkusová ZOO“, kde ti nejmenší diváci za symbolický poplatek na krmivo, mohou navštívit exotická zvířata, která v cirkusové show pravidelně vystoupí.

Hraje se každý den kromě pondělí. Představení začínají od úterý od pátku od 17.30 hodin. O víkendu se konají vždy dvě představení od 13.30 a od 17.hodin

via Agentura PromoProdukce a.s.