Vinyl Abuse presents Richard Sen (Padded Cell/London)


Čo má spoločné umenie graffiti a Dj-ing?

Richard Sen, muž mnohých talentov, jeden z pôvodných UK Graffity taggerov. Dj-ingu sa venuje od roku 1989, kedy sa stal rezidentom legendárneho Crazy Club v londýnskej Astorii. Extáza, Acid House a časté výlety do New Yorku na párty Strictly Rhythm a Nu Groove za jeho niekdajšími hudobnými hrdinami, nasadili Richardovi housového chrobáka.

V súčasnosti je jedným z dvojice chlapíkov (Richard Sen, Niel Beatnik), ktorí stoja za užasným projektom Padded Cell na značke DC Recordings, taktiež je známy aj pod menom Bronx Dogs a vedie uznávaný label Mixed Blood. Sen má za sebou pár vydarených remixov pre LCD Soundsystem, Tirka, Black Devil Disco Club a Citizen Kain a 2 albumy.

V súlade s pozíciou graffity umelca a dokonalým vkusom je Richardov hudobný stýl unikátny a jeho sety sa pohybujú niekde medzi kozmickým disco/funk, House a newave/electro. V posledných dvoch dekádach hral v kluboch po celom svete, a ešte stále má dostatok energie aby Vám v Radosti zahral niekoľko zaujímavých kúskov z jeho rozsiahlej zbierky platní.

Prídite si užiť nový zvuk Disco a NuDisco beatov do Bratislavskej Radosti v Piatok 19.3.2010. Škatuľku Housemusic budú dopĺňať rezidentní Dji Sani a Swen.

Event: Vinyl Abuse
Location: Radost Music Club
Date: Piatok 19.03.2010

Line up:
Richard Sen (Padded Cell, Mixed Blood, London)
Swen
Sani

Viac info tu:
Richards Djset: http://redbullmusicacademyradio.com/shows/1463/
Video: http://www.youtube.com/watch?v=JHCyQjAmK8M
http://www.entertainist.net/video/richard-sen-for-entertainist
Links: http://www.feelmybicep.com/?s=padded+cell
http://www.discogs.com/artist/Richard+Sen
Myspace: http://www.myspace.com/richardsen1
http://www.myspace.com/paddedcelldc


via mojaradost.sk