Víkend NuSpirit – Freestyle Night s DJ Mitch Alive, Vinyl Kills MP3 prináša Poľský Detroit a chillput and lounge nedeľa so Schmalz Music.


Lietadlá opäť lietajú, letiská sú otvorené a prichádza ďalší NuSpirit víkend. Náš rezident C.O.D.E si na piatok 23. apríla nahotovil dalšie pokračovanie svojej Freestyle Night. Spolu s Andrejom Čapekom siahli tentokrát po nemeckom talente z Berlína – DJ.ovi Mich Alive, patrónovi formácie Funkstation ktorú s ním tvoria saxofonista Mr.Pietsch a Andreas Höppner. Mitch sa vyžíva v kombinovaní soul-funkových zmesí s nádychom 70.,80. a 90-tych rokov, tie okorení originálnym scratchingom a naservíruje svojmu poubliku. Znamená to jediné – tešte sa na večer, ktorý si užijete minimálne ušami … Mitch za gramcami rovná sa jediné, ste na tom správnom žúre.
Mishek a Jenal a ich farebný svet funky-disco-groove tónov alias Stereodisco má svoje miesto rezervované v bare na Medenej.

Leporelo sľubuje v sobotu tanečnú žúrku mesiaca, prinášajúc Tohto víkendové vydanie obľúbenej akcie Vinyl Kills MP3 tentokrát onálepkovali ako Poľský Detroit. Partia BBK, Milos a Skank sa v klube na Šafku postaví za gramce so svojim špeciálnym hosťom z susedného Poľska DJ Kuba Sojka.
Kuba alias Psi-acoustic je hudobný producent a live performer z mesta Myslowice. Hudbe v rôznych podobách sa venuje od roku 2007, jeho mixy sú kontrastne a veselo tanečné … čo predvedie aj vo svojej livke. Jeho tracky vyšli na labeloch ako Telescope, Minimal Soul Records, Enypnion a ROHS! Records. Za jeho najväčší úspech možno považovať spoluprácu s Matrix Records z Detroitu.
Jemnejšíe a citlivé povahy pohladká brazílsky, nujazz sound v podaní rezidentov DJ Kineta a jeho hudbného dvojčaťa DJ Magalovovej vo ich ostatnom “NU” kúsku. 

Do klubu sa v nedeľu po týždňovej prestávke opäť vracia Sunday Jam Session s the Trio a ako malá pozornosť podniku – flaša vína, vstup ako vždy – voľný. Ak budete hľadať v nedeľu v bare Félixa, tak nehľadajte – túto nedeľu malá výmena stráží. Na pracovný víkend Vás pripraví DJ Magálová a všetkým smilovníkom lovenskej dobrnej scény známy Maroš Hečko v chilloutovom projekte Schmalz Music.

via nuspirit.sk