Urban Market Saturday Night


V sobotnú noc vás svojim eklektickým setom zahrejú PPE Djs, a.k.a Pino a Vili:am z kapely Puding Pani Elvisovej, nasledovať bude dvojkoncertná show, ktorú predvedú Prezident Lourajder & Emil a Eremen & Petijee. Polnočným vyvrcholením bude koncert skupiny Billy Barman, ktorú vystriedajú Purist Djs. Otužilcom bude až do ranných hodín kráľovsky hrať Yanko Král a smutno nebude ani vašim očiam, o vizualizácie sa totiž počas celého večera budú starať VJs dalibor&vilo.

Urban Market, predajná výstava dobrej módy, dizajnu a kreatívnej tvorby nielen zo Slovenska spojená s množstvom sprievodného programu, sa aj tento hlási so svojou predvianočnou edíciou. Hlavný program v Starej tržnici už tradične doplnia dva neviazané žúry v KC Dunaj.
Po piatkovej warm-upke s vydavateľstvom ajlávmjuzik sa sobotný žúr ponesie v znamení Djských setov aj živých koncertov. Večer otvoria Pino a vili:AM a.k.a. PPE Djs. Vili:am sa djingu venuje už niekoľko rokov a Pino sa rozhodol, že nenechá svojho kamoša v štichu. Ich sety sú rovnaké ako hudba PPE – eklektické, prekvapivé a hlavne zábavné! Hip-hopové duše poteší následná dvojkoncertná šou v zložení Prezident Lourajder&Emil a Eremen&Petijee. Prezident Lourajder aktuálne pripravuje debutový album Úrad, ktorého príchod hlási aj prvá „lastovička“, skladba Lord, na ktorej hosťuje okrem iných aj Eremen, beat pripravil Emil. Eremen a Petijee majú taktiež na konte spoločný album, a tým je Únikový východ, ktorý vydalo ajlávmjuzik v júni tohto roku. Dvanásť pôvodných piesní sa v digitálnej verzii albumu dočkalo aj svojich inštrumentálnych prevedení.

Polnočné vyvrcholenie príde v podobe koncertu milovaných Billy Barman, ktorí prednedávnom odpremiérovali svoj nový videoklip ku skladbe Kolotoč. Ten vznikol pod režisérskou taktovou Branislava Vinczeho z videí fanúšikov kapely, ktoré vznikli na komunitnej párty #podlaseba.
Kapela Purist 6. decembra krstí svoj debutový album Colourful Noise, na sobotnej Urban Market párty vám dve tretiny tohto zoskupenia zahrajú tracky, ktoré počúvajú, keď práve netvoria. Záver sobotnej noci bude patriť Djovi Yankovi Královi, ktorí vás do postelí vyprevadí svojím mixom rôznych žánrov EDM a hip-hopu.

Tak, ako v piatok, aj sobotný žúr doplní Vjing, tentokrát od Vjs dalibor&vilo.

Urban Market 2014 (Winter Edition)
Predvianočná predajná výstava dobrej módy, dizajnu, kreatívnej tvorby nielen zo Slovenska spojená s množstvom sprievodného programu.

Otváracie hodiny Starej tržnice:
SOBOTA (13.12.) : 12:00 – 23:00 (Late Night Shopping)
NEDEĽA (14.12.) : 11:00 – 19:00

Vstupné:
2 € – Stará tržnica (sobota/nedeľa)
8 € – Stará tržnica + parties v KC Dunaj~ – predpredaj.sk (limited)

Sprievodné podujatia a parties:
KC Dunaj~, Nedbalova 3
WARM-UP: 12. 12. / 20:00 / (5 €) : Urban Market Friday Night w/ ajlávmjúzik
AFTER: 13. 12. / 21:00 / (5 €) : Urban Market Saturday Night

TUTO (Námestie SNP 25)
Urban Art Session vol. 4. / 12. – 14. 12.

Web:
http://www.urbanmarket.sk
http://www.cerstveovocie.sk

Partneri:
Organizuje – ČO – Čerstvé Ovocie
V spolupráci s – Stará tržnica
S finančnou podporou – Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky
Hlavní partneri – Excelent, Tlačiareň Bardejov
Partneri – Jameson Ambassador Slovensko, http://www.redbull.sk, Ajlávmjuzik, Slowatch, Hlavné mesto SR Bratislava, BKIS, Demovnica_FM Go2stage, Absolut Vodka, Becherovka, Tuli vaky, TUTO, YourDesign
Hlavní mediálni partneri – Kam do mesta, CITYLIFE.SK, Radio_FM
Mediálni partneri – ArtAttack, in.ba, DOBA Magazín, shiz.sk, designby.slovakia, Pyré
Predpredaj – predpredaj.sk