TWISTED a Charlotte Michelle 11th


Po minulom mesiaci a účasti Twisted na open air festivale TRAFO tentoraz predstavíme skutočnú lahôdku. Support mien ako Eric Prydz, Pete Tong, Steve Lawler alebo Claude Von Stroke. Vlastná produkcia a pravidelne hrania v kluboch ako Ministry of Sound. Aj tak sa dá v skratke napísať vizitka slovenskej Djane Charlotte Michelle 11th .

Po viac ako mesiaci bude bratislavský klub RADOST opäť hostiť party TWISTED. Po minulom mesiaci a skvelej dvoj dnovej žúrke kde zahralo dokopy osem djov, tento mesiac prichádzame s nevídanou lahôdkou. 11.06. priletí takmer po ôsmich mesiacoch opäť na Slovensko až z Anglicka Charlotte Michelle 11th. Naposledy si zahrala v novembri v bratislavskom PKO po boku Erica Prydza.

Rodená Bratislavčanka Charlotte Michelle 11th, momentálne pôsobiaca vo Veľkej Britanii, očividne vie kam smeruje. Po dvoch rokoch štúdia anglického jazyka prešla na jednu z top Londýnskych hudobných škôl: Point Blanc, kde začala zdokonaľovať svoje prvotné skúsenosti v produkcii a DJ-ingu. Dvere do hudobnej scény sa otvorili a Charlotte sa postupne stala jednou zo známejších tvárí Londýnskych DJ kruhov. Svojím postojom k elektronickej hudbe upútala pozornosť promotérov britskej metropoly, ktorí ju od toho času už nie raz pripísali k menám ako Claude Von Stroke, Teifschwarz, Oliver Huntemann, Steve Lawler, Ziggy Kinder, Dan Curtin, Rob Mello, Sandeman & Mr Dickie, T Boy, Dollz at Play, Hipp-E, JB a pod.

Klubový `dark` techno zvuk a skvelá technika mixovania jej zaistili pravidelné hrania v Londýnskom Ministry of Sound, známej východolondýnskej party Tape ako aj Family Affair, Sirene and D-Late.

V máji 2008 sa predstavila Newyorskému publiku v klube Le Souk a Bar 21 a v rokoch 2008 a 2009 na Slovenskom open air festivale Beefree. Charlotte minuly rok úspešne ukončila štúdium zvukového designu a hudobných technológií na University of Arts London.

Veľkú časť svojho času trávi v štúdiu tvorením svojej vlastnej produkcie. Jej meno sa úzko spája s anglickým labelom Ifidota Music, pod ktorým nedávno vydala svoj debutový track Inspired.

Aby ste sa do piatkového TWISTED nenudili, okrem už ponúknutého multimediálneho obsahu prinášame aj jej dva sety.

Queentech – summer 08
http://www.4shared.com/file/83963250/77fea8f0/01_Queentech_08.html
Autumn mix 08
http://www.4shared.com/file/69930796/5f4cedc0/Autumn_mix_08__mastered_at_Platinum_Loft_Studio__converted_to_mp3.html

Ako už býva na TWISTED zvykom, pridáme aj ďalšie meno. A keďže headlinerom je žena, support bude mať tiež ženský. A tak voľba padla opäť na Djane Kitty, ktorá na TWISTED hrala minulé leto spolu s Andrew Kotwom. Kitty už pred nejakým časom presedlala na house music, ktorá v jej podaní určite príjemne doplní headlinerku. Jej sety nájdete napríklad aj na jej myspace
http://www.mypace.com/missdjanekitty

Začiatok aj koniec budú mať opäť v rukách “rodičia“ TWISTED, Samoo a JoshJoy.
Táto vždy rovnaká informácia tu však je dnes posledný krát v takejto podobe. Od budúceho TWISTED sa na nej zmení jedna vec. JoshJoy posledný krát zahrá v Radosti pod týmto menom a to z veľmi príjemného dôvodu. V dohľadnej dobe totiž chystá úplne nový projekt s novým menom zvukovo vyhranený medzi electro houseom, breakbeatom a experimentálnou elektronikou. Nebude to však len čisto hudobný projekt, ale zatiaľ viac neprezradíme. Viac info už čoskoro!

Toľko teda bohatá pozvánka na tento piatok do Radosti na vždy príjemnú a jedinečnú party TWISTED!

TWISTED and Charlotte Michelle 11th

11/06/2010
Radost club, Obchodná 48
lineup
Charlotte Michelle 11th / ifidotamusic.com
Kitty /mypace.com/missdjanekitty
JoshJoy / eargasmic.com / twisted
Samoo / http://www.idj.cz/samoo / twisted
Entry: 3€
Start: 21:00

via TWISTED crew