TRASHOLD @ Subclub


Dlho sme neboli tam, kde sme teraz. Ak vás ešte stále neomrzel subbass, zapareny parket a rodinna atmosfera, vracáme sa k vareniu z vlastnej krvi.

Svoje zatuchlé social skills môžete prevetrať v SUBCLUBE, ak teda zvládate prekričať silnú dávku emotívneho industriálu, nesúceho sa na pomerne rovnomernom rytme. Aby ste nemali pocit, že celý večer hrá jeden loop, atmosféru vyzráža aj idm, a rôzne CORE štýly.

Stix zvykne vpichnúť pomedzi techno temný dub aby mohol ku koncu otestovať schopnosť divákov pojmúť noisovejšiu stranu techna, často spolupracuje s membom na výbere príjemného odtieňa červenej aby bol dostatočne komplementárny s jeho skromnou a neotrenou kolekciou trackov, o ktorých ste pravdepodobne nepočuli.

PSTMN vie vďaka svojej eratickej pozícii vyhovieť sluchovým orgánom na takmer každej akcii, no tak nejak patrí do tej istej krvnej skupiny takže transfúzia je v tejto trojici viac než pravdepodobná. A ako iste viete z vlastných skuseností, mladá krv potrebuje základ na ktorom môže stavať svoje myšlienky a šíriť všeobecné opantanie zmyslov, ten prinesie PEAL, ktorý sa nebojí žiadnej pozície v hraní a má vek na to aby ste mu proste verili keď vstúpite do účka.
Postupujte teda v piatok prosím v smere vozidla, na konci chodby Vás čakáme my, zoberte si kladivo a klince a kýble, pretože na tejto akcii sa bude tĺcť a tiecť.

22:00 – prologue
23:30 – peal
01:00 – pstmn
02:00 – stix
03:00 – memb

robíme to len pre nás, všetkých

vstup 3€
https://www.facebook.com/events/257766774402825/