Topfest prinesie naozajstnú tanečnú show


Exkluzívny zahraničný lineup plný naozajstných legiend ale aj nositeľov nových trendov elektronickej hudby odprezentuje už o dva týždne značka podujatí Lovely Experience. Ako jedinečné festivalové pódium na festivale Topfest prináša Lovely Experience na Slovensko po prvý krát legendu elektronickej hudby a multižánrového umelca ATB alebo jedinečnú formáciu Kosheen a ich live PA vystúpenie.

Lovely Experience stage na festivale Topfest však prinesie ešte oveľa viac. Okrem ATB a Kosheen aj kontroverzného umelca Ronalda van Gelderena, obľúbeného a ostrieľaného profesionála Alexa M.O.R.P.H., poľského majstra Nitrous Oxide alebo holandského miláčika žien Menno De Jong. Aktuálny zvuk prinesie mladý Cristian Ketelaars a šialená, kontroverzná a najutajenejšia formácia Insane Sound System, ktorá prináša jedinečnú Live sound and video show. Zaujímavým sprestrením čisto zahraničného lineupu sa pre rok 2010 stal obľúbený Michael C. Obsiahly zoznam hudobných umelcov však dopĺňajú aj audiovizuálne experimenty Lovely Experience stage-u. Zaujímavosťou budú dve multimediálne show od vizuálneho umelca Enchant Intesity, ktorý po vystúpeniach v United Arab Emirates, Sultanate of Oman alebo State of Qatar predvedie svoje novodobé umenie aj návštevníkom slovenského Topfestu.

Legendy, priekopníci, nové talenty a vizuálny umelci, to všetko prináša Lovely Experience stage na festivale Topfest už 2. a 3. júla pri Novom Meste nad Váhom. “Pripravujeme úplne inú šou, úplne iný zážitok, jednoducho pripravujeme Lovely Experience stage, ktorý mení zaužívané predstavy o filozofii festivalového pódia.” tvrdí organizátor. “Jedinečný zážitok, ktorým je Lovely Experience známa, prinášame pre niekoľko tisíc ľudí a počas dvoch dní plných svetových mien, pridávame však aj multimediálne vystúpenia, ktoré potešia viacero zmyslov našich návštevníkov.”

O nočný tanečný program na festivale Topfest je teda postarané, podľa slov organizátorov bude vďaka veľkokapacitnému stanu komfort návštevníkov zaručený aj v prípade nepriazne počasia.

Viac informácií o Lovely Experience stage-i na festivale Topfest môžu návštevníci nájsť na jeho oficiálnej web stránke http://www.lovelyexperience.sk. Sledovať aj zákulisné informácie môžu návštevníci na pokec profile: http://pokec.azet.sk/Lovely_Experience_stage alebo Facebook profile: http://www.facebook.com/lovely.experience.

Lovely Experience stage on festival Topfest
2. a 3. júl 2010 – Nové Mesto nad Váhom

http://www.lovelyexperience.sk
http://www.facebook.com/lovely.experience
http://pokec.azet.sk/Lovely_Experience_stage

via http://www.lovelyexperience.sk