The Square na Nudance XXL6


Rakúsky dnb producent The Square, ktorý vystúpi tento piatok na akcii Nudance XXL6 v Trenčíne.

Už ste ho mohli vidieť na niekoľkých akciách na Slovensku a počuť jeho djské umenie, pestrú selekciu trackov a cit pre gradovanie klubovej atmosféry. Jeho hudba vychádza na labeloch ako napr. Universal, Fokuz, Mainframe, Freak rec. Preto sme ho pozvali do klubu Piano aby prezentoval príjemný melodický liquidfunk premiešaný kvalitným dancefloorom a rozohrial tak vaše tancujúce telá pred hudobnou smršťou, ktorú prinesú Body&Soul, Inside Info a Exorcist.

The Square – Fall Down

BIOGRAFIA

Aleksandar Markovic, The Square sa narodil v roku 1989 v Srbskom Belehrade. V ôsmich začal chodiť na gitaru a neskôr sa naučil hrať aj na piano. V jedenástich sa prvýkrát stretol s pojmom „Drum and Bass“, keď mu jeho otec kúpil LTJ Bukem’s „Earth 1″. Keď sa presťahovali do Viedne v roku 2005 Aleksander sa čoraz viac začal zaujímať o drum and bass skrz obrovskú scénu vo Viedni. S vlastnou tvorbou elektronickej hudby začal v roku 2006. V roku 2007 vydal pár svojich vecí na niekoľkých labeloch pod svojim vlastným menom „Aleksander Markovic“ a pod pseudonymom „The Square“.

Anything But Monday – Still Standing (The Square & Dirrrty B Remix)

Jeho hudbu ovplyvňuje hlavne Jazz, Rock a Ambient, ktorých prvky môžete v jeho skladbách bežne počuť. V dnešnej dobe sa najviac zaoberá drum and bassom a doteraz vydal veľa releasov. Snaží sa hlavne o to aby ľudí svojou hudbou chytil za srdce, či už ju počúvajú doma alebo na „stejdži“. V roku 2008 založil svoj vlastný laber „Human Soul Recodings“ a začal pracovať ako Dj zaoberajúc sa viac tvrdším drum and bass štýlom. Pri jeho setoch nikdy neviete ako začne a ako skončí, to proste treba vidieť a zažiť aby ste si to vedeli vôbec predstaviť.

Viac o Aleksandrovi sa dozviete z jeho Myspace stránky http://www.myspace.com/thesquarednb

Viac o akcii kde vystúpi The Square sa dozviete tu
http://www.nudance.sk/events/show/Nudance+XXL6+Liquid+%26+Neurofunk+mayhem

Sequent Industry – Train To Space (The Square Remix)

Wreckage Machinery & The Square – Blue Planet

via Nudance crew