The Adicts v Bratislave


Napriek tomu, že festival miniKVAS 2010 sa jeho organizátori v závere júna rozhodli zrušiť, miniKVASníci nezostanú o nič ukrátení. Headliner festivalu im zahrá v MMC.

Do bratislavského klubu MMC si to 20.8.2010 namieri skutočná legenda – anglická punková kapela The Adicts. Partička zoskupená okolo speváka Keitha „Monkey“ Warrena odkazuje všetkým Slovákom, že sa môžu tešiť na nenormálne pestrofarebný koncert. Vraj sa chystá niečo na spôsob karnevalu, masky totiž nie sú The Adicts vzdialené. Keith je známy tým, že na koncerty si na tvár nanáša make-up klauna a rád sa oblieka do šialene farebných odevov.

Pred The Adicts si 20.8.2010 v MMC zahrajú Zóna A, HT a Chór vážskych muzikantov (CH.V.M.). A aj predskokani sa na jedinečnú hudobnú udalosť dôkladne pripravujú. CH.V.M na koncerte v MMC oslávi 30 rokov svojej existencie, takže sa črtá aj nejaké to prekvapenie.

Lístky na tento veľký žúr si môžete už od pondelka 12.7.2010 zakúpiť v sieti Ticketportal za cenu 12 €. K dispozícii budú aj na mieste, za 15 €, ale pozor! Kapacita MMC je obmedzená, do predaja bude daných len 800 kusov lístkov. Preto si The Adicts netreba nechávať na poslednú chvíľu.

via minikvas.sk