The Adicts už v piatok v Bratislave


Len pár dní delí Bratislavu od skutočne jedinečného koncertu. Do klubu MMC zavíta v piatok 20. augusta 2010 legendárna anglická punková kapela The Adicts.

Hudobníci zoskupení okolo speváka Keitha „Monkey“ Warrena prinesú na Slovensko iste pestrofarebný koncert. Podľa správ z centra kapely si The Adicts pripravila vystúpenie v štýle veľkého karnevalu. Ako je známe, masky nie sú týmto Angličanom vôbec vzdialené.

The Adicts nebudú v piatok v MMC jedinou hviezdou. Jeden z predskokanov – Chór vážskych muzikantov (CH.V.M.) na koncerte oslávi 30 rokov svojej existencie. Ďalší – kapela HT si špeciálne kvôli tomuto koncertu zostavila repertoár výhradne zo starých skladieb. Tretí predskokan – kapela Vandali bude mať v Bratislave premiéru svojho vesmírneho programu z nového CD.

The Adicts na Slovensku už koncertovali. V roku 2006 vystúpili na festivale Hodokvas, spolu s Iggym Popom. Ich šou vtedy aj mnoho nepunkových divákov označilo za to najlepšie, čo na festivale videli. Z toho vyplýva, že The Adicts stojí za to zažiť. Lístky na koncert sú za 12 € k dispozícii v sieti Ticketportal alebo priamo na mieste za 15 €.

via The Adicts crew