Sziget – už o dva týždne


Ak máte pocit, že koncert Rihanny je to, čo si toto leto nemôžete nechať ujsť, tak neváhajte dlho. Táto exotická kráska bude 11. augusta koncertovať na Sziget festivale, v predaji sú už len posledné jednodňové lístky za 59 €. Sziget, ktorý sa začne už o dva týždne, aj tento rok ponúka množstvo skvelých koncertov, medzi nimi aj Muse, Sia, Manu Chao La Ventura, Sum 41, The Lumineers, Noel Gallagher´s High Flying Birds, David Guetta a mnoho ďalších! Organizátori festivalu hlásili vypredané permanentky už koncom júna, jednodňové lístky sú ešte v predaji cez oficiálny web http://www.szigetfestival.sk.

Rihanna – Diamonds

Okrem naozaj lákavého a pestrého hudobného programu organizátori každoročne pripravia pre festivalových návštevníkov množstvo aktivít a atrakcií. Veľkému záujmu sa každý rok teší cirkusový stan, v ktorom vystupujú najlepšie akrobatické súbory, na únik z reality láka špeciálne dizajnované Luminarium, letnú dovolenkovú pohodu zvýrazní Sziget pláž, vyblázniť sa môžete nielen na pripravených športoviskách, ale aj špeciálnych tematických parties pred hlavným pódiom, zrelaxovať v tieni stromov či pri umeleckých inštaláciách a dielach. A to je len zlomok prekvapení, ktoré na Ostrove slobody na vás čaká.

Takto bolo Szigete 2015

Rihanna na Szigete bude koncertovať vo štvrtok, 11. augusta. Program ponúka v tento deň aj ďalšie lahôdky, medzi nimi aj Parova Stelara, Jakea Bugga, MØ či Movits! Lákavý je sobotný program, kedy 13. augusta vystúpia Muse, Sigur Ros, Bring Me The Horizon a ďalší. S nadšenými reakciami sa stretol aj pondelok, 15. august, kedy budú koncertovať Sia, Noel Gallagher´s High Flying Birds, Kaise Chiefs, Chvrches a ďalší. Kompletný program na všetky festivalové dni je k dispozícii na http://www.szigetfestival.sk . Spomienky si odnesiete nielen z koncertov, ale aj areálu či jedinečnej atmosféry. Sziget ponúka jednodňový únik z reality, ktorý na vás čaká v neďalekej Budapešti. Sziget festival 2016 sa v Budapešti koná od 10. do 17. augusta.