Svetovú dizajnérsku špičku doplní módny dizajn


Spolu so svetovými dizajnérskymi osobnosťami sa na májovej konferencii By Design odprezentuje aj najznámejšia a najuznávanejšia maďarská módna dizajnérka Sandra Sandor, ktorá tvorí pod značkou Nanushka.

Na medzinárodnej konferencii By Design nebude chýbať ani módny dizajn. Odprezentuje ho špičková maďarská dizajnérka. Nanushka predstavuje svoje kolekcie v New Yorku či Paríži počas prestížnych týždňov módy. Unikátny dizajn jej návrhov získal uznanie viac než 250 dizajnových blogov po celom svete. Jej obchod v Budapešti sa stal vyhľadávanou atrakciou pre turistov.

Nanushka vytvára svoje kolekcie s harmonickou kombináciou hravosti, elegancie a komfortu, ktoré sú vždy inšpirované rozprávkami a mystickými príbehmi. O svojej tvorbe hovorí ako o móde pre “mestských nomádov” – tých, ktorí sú vždy na cestách, a predsa stále doma. Značka Nanushka neustále a celosvetovo získava nových obdivovateľov a expanduje na nové trhy. Jej dizajnové kúsky nájdete v exkluzívnych módnych butikoch v New Yorku, Londýne či Tokiu.

nanushka

Nanushka sa na konferencii pripojí k svetovej špičke dizajnu ako Stefan Sagmeister z New Yorku či Irene Pereyra a Anton Repponen z newyorského Fantasy Interactive. Okrem nich sa tiež predstavia medzinárodne uznávané štúdiá – Method z Londýna, Vasava z Barcelony či SNASK zo Štokholmu. Na By Design príde tiež rakúsky dizajnér Erwin Bauer, Jacek Utko z Poľska či najznámejší český dizajnér Aleš Najbrt. Zvrejnenie mena reprezentanta slovenského dizajnu plánujú organizátori už čoskoro.

Konferencia zameraná na dizajn a dizajnové myslenie je určená pre všetkých profesionálov z radov dizajnérov, architektov, podnikateľov či marketingových pracovníkov. Medzinárodní rečníci na nej predstavia reálne prípadové štúdie a vlastné problémy, ktoré vyriešili práve pomocou dizajnu. Uskutoční sa 18. mája 2014 v priestoroch bratislavského Divadla Aréna.

Lístky na By Design možno zakúpiť na stránke http://www.bydesignconf.co.