Summer Urban Market 2010 na Grape Festivale 2010


yourDesign v spolupráci s Grape Agency prinášajú pokračovanie Urban Marketu – Summer Urban Market 2010 na Grape Festivale 2010.

Summer Urban Market, sa bude konať 13.-14. augusta 2010 na piešťanskom letisku, ako súčasť Grape Festivalu.

Grape Festival, nový letný festival, na ktorom vystúpia kapely ako Röyksopp (NOR), The Subways (UK), Robots In Disguise (UK), Parov Stelar Band Live (AT), Ecstasy Of St. Theresa (CZ), Tata Bojs (CZ), Loonaloop (AUS), Para, Puding Pani Elvisovej, Baz Ladu A Skladu, Diego, Swan Bride, Billy Barman, The Uniques, Night (CZ), Southpaw (CZ), Skyline (CZ), Sounds Like This, Haf & Beyuz, Vec & Zverina, Opak, Rara Avis, Noisecut, The Lovely Pimps…a takisto veľa iných sprievodných akcií a programu. Čiže je sa na čo tešiť. Viac informácií o festivale nájdete na stránkach http://www.grapefestival.sk/ alebo Facebooku: http://www.facebook.com/pages/GRAPE-FESTIVAL/345612318568.

Summer Urban Market je pokračovaním úspešného Spring Urban Marketu. Jeho zameranie je hlavne na prezentáciu mladých designérov, šperkárov, ľudí pohybujúcich sa v urban / street / design fashion kruhoch, ale aj značky dizajnového, resp. urban oblečenia, či iných predmetov spojených s lifestyle-om mladých ľudí. Market je akýmsi zjednotením šikovných kreatívnych a mladých, ktorý sa chcú prezentovať ale aj predávať svoje produkty, štýlové oblečenie ale aj design všeobecne. Súčasťou Marketu budú aj rôzne workshopy, prezentácie a množstvo iného sprievodného programu, takisto večerné parties za sprievodu kvalitných DJs.

Urban Market bude rozdelený na dve zóny, na „urban zónu“ a „handmade zónu“.

Súčasťou Urban zóny bude predaj dizajnérskych predmetov a oblečenia, urban predajcovia a samozrejme Urban Music Stage, kde svoje prednosti ukážu kvalitný Djs ako DJ Miko & DJ Metys (Gramo Rokkaz), Beyuz (Slowatch), Simple Sample (Ghetto Youths Sound), Emonoizboyz a Róbert Zeleňák (Ajlávmjuzik). Lomography.sk aka Lomo sa postarajú o rôzne foto akcie a chystajá sa aj iný zaujímavý sprievodný program, o ktorom sa dozviete už čoskoro.

Handmade zóna bude plná farebných vecičiek, od šperkov, cez oblečenie od mladých a kreatívnych ľudí, takisto tu nájdete secondhand alebo vintage oblečenie. Súčasťou tejto zóny bude aj kreatívna zóna v takzvanom Workshop Tente, kde s pomocou milých a šikovných dievčat si budete môcť vyrobiť vlastnú bižutériu, odznaky a iné predmety. Konať sa bude aj osvedčený workshop „Recyklovaná bižutéria“. Ďalším spríjemnením bude štýlová čajovňa Čarovňa. Šapitó Čarovňa je moderná čajovňa, z prírodných materiálov, s profesionálnou obsluhou, bambusová podlaha, sedenie fatboye, profesionálne ozvučenie, projekcia, kvalitné čaje a vodné fajky. Ak šapitó Čarovňa nepoznáte tu je prezentácia: http://www.slide.com/r/YPZudqJ30T8mMaqle3hXLVpjvaSJ-4rj?previous_view=mscd_embedded_url&view=original

Čajovňa Čarovňa funguje nonstop nasledovne:
06:00 – 11:00 Lounge, Chill Out, NuJazz… čas leňošenia, oddychovania
(Typ hudobnej produkcie: Guru- JazzMatazz, Gilles Peterson, Sambass, Brazilectro, BIG BUD, Royksopp, The Karminsky Experience Inc. …)
11:00 – 23:00 SoullfulHouse… čas stretnutí, debát a plánov
(Typ hudobnej produkcie: Dj Floy, Ricardo Torres, Milk And Sugar, TuXxL, Carlos Mena …)
23:00 – 06:00 DiscoHouse… iba zábava
(Typ hudobnej produkcie: Hed Kandi, JM2R, MY Keul.B …)

VÝZVA:
Ak si šikovný, kreatívny a máš sa čím prezentovať a hlavne máš chuť a záujem ukázať svetu svoje produkty alebo ich predávať (najlepšie produkty oblečenia a módnych doplnkov), máš skvelú príležitosť byť súčasťou Summer Urban Marketu. Stačí poslať mail na urban.market2010@gmail.com a informovať sa o podmienkach, registračných poplatkoch a inom technickom a organizačnom zabezpečení. Termín je 13. a 14. augusta, čiže dva dni plné dobrej muziky, dizajnu, farebných vecičiek a oddychu spojeného so zábavou. Počet miest je limitovaný, tak neváhaj a napíš na urban.market2010@gmail.com alebo sa kontaktuj na čísle +421 907 295 678. Všetky náklady predajcu spojené so samotným zabezpečením predaja, daňové povinnosti a zabezpečenie tovaru, znáša samotný predajca.

Informácie o Summer Urban Markete nájdete hlavne na:
http://www.facebook.com/pages/Urban-Market/108757802492890?ref=ts

via yourDesign