State of Mind v Subclube


Poslednú zastávku na svojom európskom turné k albumu ‘Eat the Rich‘ si urobí novozélandská dvojica State of Mind 17. mája v Subclube. Žiadnemu fanúšikovi drum and bassu ich netreba zvlášť predstavovať. Za vyše desaťročie pôsobenia na scéne sa zaradili medzi jej popredných predstaviteľov. Aj preto je možnosť zažiť ich vystúpenie na našom kontinente vždy veľkou udalosťou.

 

Zvyšok lineupu hrdo doplní zvučné meno headlinera. Dvojica Olis Bakulu a Slight, ľudia stojaci za obľúbenou značkou Special Place a skvelí DJi, sa rovnako postarajú o parádnu show. Ďalšou ozdobou tohoto žúru bude rakúsky Steezy MC. Ten má na starosti hype, aký si tento večer zaslúži. Párty v Subclube otvorí dj Ideon a ukončí dvojica rezidentovHuspi & Matis.

 

Toto vážne nechceš zmeškať! :) V sobotu 17.5. v Subclube uzavrieme jedno veľké turné a vystrojíme večierok, na ktorý bude aj samotný headliner z Nového Zélandu ešte dlho spomínať ;). Doplní ho pätica domacich DJov a MC z Rakúska. O projekciu a laser sa postarajú NoisvizioN VJs. To všetko za 6 EUR do 23:00. Potom o EURo viac.

Info o akcii a súťaže o voľné vstupy aj na Facebookovej stránke akcie! 

Všetci ste srdečne vítaní.
Tešíme sa na vás!