Srdcom Záhoria budú budúci víkend Malé Leváre!


V šnúre najväčších letných festivalov nebude ani tento rok chýbať v poradí už 14.ročník najväčšieho záhoráckeho letného festivalu Summerbeach Rudava 2010 pri Malých Levároch. Uskutoční sa už o pár dní a to najbližší víkend (23.-25.júla)

Festivalový areál, ktorý po prvýkrát v histórii festivalu spája športovo-hudobný areál so stanovým mestečkom, sa bude nachádzať na ploche cca 73.000 m2 a parkovisko cca 15.000 m2. Pre návštevníkov budú k dizpozícii minimálne 2 cisterny s pitnou vodou, svoje miesto na festivale bude mať aj 90 mobilných toaliet, 50 stánkov s gastro a negastro sortimentom, barov a rýchlych výčapov. Týždeň pred otvorením festivalu sa do športovej časti stihlo zaregistrovať, resp. prihlásiť 172 družstiev a predstaví sa až okolo 900 hráčov. Maximálna kapacita festivalu je stanovená na 11.000 ľudi denne. Na festivale bude pôsobiť vyše 480 ľudí v usporiadateľských zložkách (security, štáb, staff, požiarnici..), predpokladá sa účasť až 223 dobrovoľníkov, ktorí budú pracovať v 14 festivalových sekciách. Na šiestich scénach vystúpi približne 290 slovenských i zahraničných umelcov v kapelách, dídžejských zoskupeniach či show.

Podľa viacerých médií má tohtoročný festival Summerbeach Rudava najpestrejší program od roku 1997. Na svoje si prídu nielen plážoví športovci, ale aj milovníci oldies, latino, minimal, electro, progressive, techhouse, reggae, drumandbass, house, techna, rocku, undergroundu, world music, ska, chilloutu, popu. Nebude chýbať ani plné vrece bláznivých súťaží a hlavne tá neopísateľná festivalová atmosféra. Medzi lákadlá festivalu patrí v tieto horúce dni veľkoplošné štrkové jazero s pieskovými plážami.

Srdcom Záhoria budú na tri dni práve Malé Leváre! Vidíme sa na Rudave!

Vstupenky v PREDPREDAJI:
Permanentka / do 22.07 2010 za 14 €
Vstupenky NA MIESTE:
Permanentka za 17 €
Denná vstupenka za 12 €
SportZone Ticket za 2 € (platí celé 3 dni iba do športového areálu) do 19.00 hod.
Ubytovanie:
Festivalové stanové mestečko za 0 €
Stanový hotel pre 2 osoby Kempingski.com za 12 / 18 / 24 € (1 až 3 noci)
Parkovanie:
Festivalové parkovisko za 0 €

Trojdňové permanentky si je možné stále zakúpiť v predpredajných miestach siete Eventim.sk! Viac informácii o festivale, športových turnajoch i možnosti stať sa dobrovoľník nájdete na oficiálnej stránke festivalu http://www.rudava.sk.

Maskot Samko prináša pikošky zo zákulisia:
nebude chýbať ani súťaž v hraní na veľké kongá
ten najlepší zvuk na Oxide Zion Stage privezie renomovaný jpmarket.sk
kto ma na festivale nájde, dostane pusu ;)

via rudava.sk