SPSF Vol. 8


Po úspešnom evente na lodi prichádzame s ďalším, v poradí ôsmym vydaním pravidelnej akcie Special party for Special friends, už tradične v priestoroch bratislavského Subclubu. Tento raz naše pozvanie prijali chalani, ktorí si z dubstepového tempa urobili to svoje životné.

Reč je o producentoch z českého dubstep/grime labelu Owntempo Recordings- Ans, Side9000, Subject Lost a Influenza. Owntempo má na zozname už úctyhodných 27 releasov, ktorými neustále tlačí zvuk českých aj slovenských producentov dopredu a robí nám tak dobré meno i v zahraničí. Zostávajú pri tom stále verný pôvodnej idei, že dubstep
by si mal vždy zachovať svoju experimentálnu stránku, a tak do neho vnášajú prvky techna, hip- hopu, a experimentalu. Podporia ich aj naši homies, dvaja „leniví bastardi“, vystupujúci pod menom Didaktik Em, stále hľadajúci hodného protivníka v hre s beatmi a melódiami.

Ako nakladajú Djs, ktorí sú stálicou line upov v tých najlepších pražských kluboch? S čím novým príde domáce duo ostrieľaných beatmakerov? Príďte si to vypočuť na SPSF vol.8: Owntempo Edition!

http://www.owntempo.com/
http://owntempo.blogspot.com/

Line Up:

Side9000 (Owntempo Rec., Bassinfection)
ANS (Owntempo Rec., Studio Rockers)
Subject Lost (Owntempo Rec., Dark Fader Crew)
Influenza (Owntempo Rec.)
Didaktik Em /Lazy bastards

Vjs Akasha, StiX

Special Adds:
Občerstvenie
Dekorácie
Predaj tričiek FTS

FUCK THE SYSTEM CLOTHING crew pripravilo špeciálne pre SPSF limitovanú edíciu tričiek, ktoré budú k dispozícii priamo na mieste akcie! Zároveň predstavia niekoľko kúskov z poslednej oficiálnej edície (3. séria).

via SPSF crew