SPSF Vol. 7 DARK SIDE EDITION


V sobotu 29. Mája nastane pod hradnou skalou tma a s ňou sa začnú schádzať aj stvorenia, ktoré vyhľadávajú temnotu. Zabudnite však na sladkých chlapcov z Twilightu. SPSF Vol. 7 Dark Side Edition prináša len pravých zlosynov vyzbrojených polámanými bicími, motorovými pílami a prasopalmi.
Z ďalekého Izraelu priletí netvor horší než Voldemort a Gargamel dokopy. Producent TOMBA, ktorý pravidelne nahráva sety s dnes už kultovým kontroverzným badboyom Borgorom, príde do Subclubu napáchať doposiaľ nevídanú zlobu.

Druhou vzácnou návštevou z podsvetia bude sused z Čiech dustCream s jeho livesetom, ktorý po prvý raz rozvibruje hrudné koše na Slovensku.

Platne z tmavých zákutí svojich vinyl- tašiek roztočia domáci Shutcoo a Jazzcause. Na záver príde zatĺcť posledný klinec do rakvy SKRAT svojou breakcorovou lámavicou na dobré ráno.

Nezabudli sme samozrejme ani na ostatné zmysly. Oči zamestnajú Vjs Akasha, Chaosdroid a StiX, pred klubom sa uskutoční outdoorová fireshow spolu s bongo- session, ktorú si budete môcť vychutnať spolu so šálkou dobrého čaju. Chuťové poháriky nakopne už na bráne welcome drink, následne akciový drink na bare a na jedenie bude poriadny Humus ;)

V nasledujúcich týždňoch budú ako vždy nasledovať profily a rozhovory s Djmi, takže „stay tuned“ a tešíme sa na ďalšiu Special Party s Vami!

Line Up:
TOMBA / Gorestore, Rottun Recordings
http://www.myspace.com/tombastep

dustCream live
http://www.myspace.com/dustcream
http://www.sendspace.com/file/76q8ty

Jazzcause/dubstep.sk
http://www.myspace.com/jazzcause
http://soundcloud.com/jazzcause

Shutcoo /wgf/lazybastards
http://www.myspace.com/shutcoo

SKRAT/ tzx
http://www.myspace.com/lazybastardssoundsystem

Special adds:

Fireshow and bongo session
Všetkých nadšencov fireshow a bongo rytmov pozývame na session, ktorá sa začne cca o 20:00 hod. pred klubom. Vstup do klubu bude možný od 22:00 hod.

Čajovňa
http://zahrada.tea4u.sk/
Čajovňa bude umiestnená pred klubom v altánku od 20:00 hod do cca 03:00 hod.

Welcome drink
Ako už u nás býva zvykom, naše šarmantné asistentky budú pri vstupe nalievať panáky na zahriatie.

Akciový drink na bare – Hruška

Občerstvenie
Tentokrát sa možete tešiť na vegetariánske občerstvenie, ktoré bude typické pre krajinu, z ktorej pochádza headliner. Bude sa podávať cícerová nátierka, nazývaná tiež Humus.

Dekorácie

Vjing:

Vjs Akasha
http://alex.deadro.com/vjakashask.htm

Chaosdroid
http://vimeo.com/chaosdroid

StiX
http://www.youtube.com/user/stixsk

Profily djs:

TOMBA / Gorestore, Rottun Recordings

Tomba, vlastným menom Tom Melloul je dubstepový producent z Tel Avivu. Je druhou polovicou dubstepového dua Alphamale Primates spolu s producentom Borgore a je gitaristom izraelskej metalovek kapely Shabira. Jeho tvorba sa vyznačuje mnohými vplyvmi, ako je metal, trance, jazz a veľa ďalších žánrov. Produkovať začal len pred rokom, ale jeho tvorba už stihla rozčíriť hladinu v dubstepovom svete a očakáva sa od neho, že zdvihne latku ešte vyššie s jeho ďalšími releasmi.

Releases –
‚Choke on Coke‘ EP – Basspunch Records
‚Smoking Killz‘ EP – Forthcoming Rottun Recordings in 2010.
‚Jaws‘ 12″ EP – Forthcoming Dubline Audio 2010.
‚Freshly Squeezed Jewz‘ 12″
EP – Forthcoming GORESTORE 2010.

via SPSF crew