SPRIEVODNÝ PROGRAM A REGGAE NA HIP HOP KEMPE 2010


Necelé tri týždne pred festivalom máme pre vás pripravený kompletný sprievodný program, ktorý sa na tohtoročnom ročníku Hip Hop Kempu objaví spoločne s časovým rozpisom reggae hangáru na všetky tri dni.
Aj tento rok bude na Kempe JahMusic Reggae Station plná karibskej muziky od roots reggae po najaktuálnejší dancehall a ďalšie fúzie black music, napríklad Daddy & Hypa, ktorí patria na poli urban music medzi najlepších európskych producentov a špecialistov na remixy. Práve oni vám vysvetlia, prečo sa dnes reggae a hiphop stretávajú v dancehalle. Na festivale sa objavia aj East West Rockers, ktorí patria medzi najväčšie hviezdy poľskej reggae & dancehall scény. Prvýkrát sa tiež na festivale objaví aj francúzsky producent Damalistik, ktorý si postavil v Prahe vlastné štúdio, odkiaľ riadi svoj label Roots Survival.
Domácu scénu budú reprezentovať selektori z celej republiky. Po prvé, je treba zmieniť jedných z technicky najvypracovanejších selektorov, ako sú Babylon Rocker a Irie Memba, ktorí už roztáčajú gramofóny druhé desaťročie. Nebudú chýbať ani JahMusic Lightaz, ktorí predstavia svoj nový live showcase aj partiu dubplates. Z Liberca prídu JBC Emergency v kompletnej zostave Dr. X, Rolland & Zaggamuffin pri mikrofóne.

Sprievodný program ponúkne každoročných klasikov v podaní pieskovej pláže s lodičkami a aquazorbingom, ktorý bude na prenájom od rána. Novinkou sú skejtbordové majstrovstvá ČR vo vertikálnej rampe a zápasy v čokoláde so 69 Slam, bielizňou do každého počasia. Vášniví hráči pokra si tento rok budú môcť zahrať poker, v prípade, že ste športovo založení, bude pre vás tri dni vkuse k dispozícii KingFit streetball aréna. Každé ráno, pred otvorením Festivalparku, bude možnosť zahrať si paintball. Pre milovníkov adrenalínových športov má Hip Hop Kemp pripravené zlaňovanie zo žeriavu, bunjee jump z 50 metrov alebo lietajúcu líšku. Kompletný rozpis nabitého sprievodného programu nájdete na: http://www.hiphopkemp.cz/support

via http://www.hiphopkemp.cz