Slovenský producent M.Bulwa vydáva novú Deliverer Of Dreams EP


M.Bulwa, slovenský producent a DJ vydal 1. júla novú EP “Deliverer Of Dreams” na domácej značke Leporelo. Je to jeho debut na tomto labely a rozhodne sa oplatí si ho vypočuť.

M.Bulwa prináša 6 trackov plných originálneho zvuku house music, inšpirovaného hlavne prvkami originalneho soundu Detroitu a minimalu. Každý track obsahuje výrazný groove, melodické prvky a nesie výrazný rukopis až v surovo znejúcej rytmike. EP “Deliverer Dreams” sa môže pochváliť aj slušným medzinárdoným uznaním, keď ho podporili viaceré zahraničné rádio stanice (Proton, KPFK 90.7fm Los Angeles, Digitally Imported Radio, Frisky Radio, Global DJ Broadcast, Kiss FM) a viaceré osobnosti scény elektornickej hudby.

EP “Deliverer Of Dreams” je od 1. júla exkluzívne k dispozícií v najväčšom online obchode s elektronickou hudbou Beatport (http://www.beatport.com/release/deliverer-of-dreams/1332228) a o dva týždne neskôr sa objaví aj v ďalších online obchodoch a stremovacích službách ako iTunes, AmazonMP3, Whatpeopleplay.com, Spotify, Deezer, Juno Download a ďalších… Prajeme príjemný posluch a tanec…

Leporelo. je slovenské vydavateľstvo zamerané hudobné žánre ako techno a house a ich rôzne sub-žánre. Založil ho počas svojho pôsobenia v Los Angeles v roku 2009 slovenský DJ a producent Milos, ktorého každý týžden môžete počuť aj na vlnách Rádia_FM v relácií Leporelo_FM.

Beatport: http://www.beatport.com/label/leporelo/14044
Bandcamp: http://www.leporelo.bandcamp.com/